MARUV повідомила, що її примушують відмовитись від участі у «Євробаченні»

Українська співачка MARUV сьогодні опублікувала допис на своїй офіційній сторінці у Facebook, у якому повідомила, що відчуває на собі неабиякий тиск та спроби примусити її відмовитись від «Євробачення».  Про це повідомляє lutsk-trend.

Відтак, вона написала, що останні 24 години були найбільш емоційними в її житті. Адже, вона чесно здобула перемогу на Нацвідборі, але тепер, з її слів, цю перемогу хочуть відняти.

Зокрема, MARUV заявила, що вона любить свою країну та готова відмовитись від концертів у Росії, аби представити свою державу на пісенному конкурсі «Євробачення – 2019».

«Я готова відмовитися від виступів в Росії. У прямому ефірі відповіла на всі запитання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим від 2014 року. Та не порушувала жодного Закону України. А також готова взяти на себе всі витрати щодо участі в Міжнародному конкурсі» – написала співачка.

Далі ж, дівчина висловила своє обурення вимогами НТКУ, зокрема: їй заборонена будь-яка імпровізація;вона повинна негайно передати авторські права на пісню, що належать Warner Music Russia; чітко виконувати усі вказівки НТКУ; заборона на спілкування з журналістами без згоди НТКУ.

Взамін, MARUV додала, що від НТКУ вона, з її слів, не отримує нічого.

«Натомість від НТКУ я НІЧОГО не отримую: ні копійки фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні, тим більше, міжнародної промо підтримки. Навіть візою я повинна займатися сама» – написала дівчина.

Співачка також додала, що відчуває на собі неабиякий тиск і бачить явні спроби примусити її відмовитись від участі у пісенному конкурсі.

Нагадаємо, що співачка MARUV 23 лютого перемогла в українському національному відборі на Євробачення-2019. Це викликало велику хвилю несхвалення, адже співачка гастролювала Росією та ще має заплановані там концерти.

Comments

.,.,.,.