«Україна втратила Крим»- фіналістки Нацвідбору шокували заявою

Не дивлячись на те, що вони запевнили, що не будуть виступати перед президентом Росії Володимиром Путіним, пославшись на “свою позицію”, вони заявили, що “Україна втратила Крим”. Про це повідомляє lutsk-trend, з посиланням на УНІАН.

Під час інтерв’ю українському журналісту Роману Скрипіну на кримськотатарському телеканалі ATR, уродженки окупованого півострова Крим Ганна та Марія Опанасюк, які є учасницями групи ANNA MARIA і фіналістками Національного відбору на Євробачення-2019, відмовились відповідати на запитання про окупацію Криму Росією у 2014 році.

“Ми не будемо говорити ті фрази, які ви очікуєте від нас почути… Сталося те, що там з’явилося два кордони – український та російський. І всі розумні люди зроблять висновки самі”, – заявила одна з сестер, коментуючи події березня 2014 року.

Відтак, продовжуючи говорити завуальованими фразами, жінки сказали, що для них Крим залишився Кримом. І розповіли, що часто навідуються туди, адже там їх дім.

Згодом,Скрипін нагадав, що “заслужені артистки” Криму дають інтерв’ю кримськотатарському каналу. У відповідь одна з сестер заявила, що Україна “втратила Крим”.

“Мені здається, що Україна просто втратила Крим. Це наша думка. Багато політиків можуть говорити, що Крим наш. Але як сказав наш земляк Олександр Усик, ми можемо нескінченно говорити, що Крим наш, але їдемо туди через два кордони”, – заявила одна з сестер.

Після цих запитань, Роман Скрипін вирішив напряму запитати у дівчат, чи вважають вони, що у 2014 році Російська Федерація окупувала територію українського півострова. Але, на це запитання відповіді так і не отримав. Адже, дівчата заявили, що вони не балотуються в Президенти України і тому, на це запитання відповідати не будуть. Підсумувавши, що для них це занадто складне політичне питання.

Втім, вони запевнили, що виступати перед президентом Росії відмовились би, посилаючись на “свою позицію”.
 

Comments

.,.,.,.