Купили «Слугу народу»: тепер про нього дізнається увесь світ

Американська компанія Netflix викупила у Володимира Зеленського права на показ українського телесеріалу «Слуга народу», тепер його транслюватимуть ще в кількох країнах. Про це пише lutsk-trend за інформацією зі сторінок команди кандидата у президенти України Володимира Зеленського.

У дописі Країни ЗЕ вказано, що Володимир Зеленський висловив слова гордості тим, що вони є творцями українського серіалу, який невдовзі з’явиться на Netflix. З його слів, така подія – це прорив для всієї телевізійної індустрії України, а укладення угоди демонструє всьому світу те, що країна виготовляє якісний контент для міжнародної дистрибуції. Окрім того, зацікавлення стрімінг-сервісу відкриває нові можливості для українського виробника.

Окрім домовленостей з американськими компаніями, права на демонстрацію телесеріалу «Слуга народу» були продані в такі країни як: Казахстан, Молдова та Естонія.

«Слуга народу» – телевізійний серіал «Студії Квартал 95», який розповідає історію звичайного вчителя історії, який раптово стає популярним та висуває свою кандидатуру на вибори президента, після чого в нього починається зовсім інше життя. Прем’єра першого сезону серіалу відбулася наприкінці 2015 року. В 2017 році глядачі побачили другий сезон, а в серпні минулого року розпочали зйомки третього сезону серіалу, вихід якого запланований на березень 2019 року.

Раніше повідомлялося про те, що Комітет виборців України вимагає від Володимира Зеленського оплатити трансляцію серіалу «Слуга народу» як агітацію, адже це порушення Закону «Про вибори Президента України». Комітет закликав кандидата у президенти здійснити виплати з виборчого фонду, адже стрічка розцінюється як передвиборча агітація, яка може вплинути на підвищення репутації Володимира Зеленського в очах виборців.

Comments

.,.,.,.