Вєрка Сердючка їде на “Євробачення 2019” замість Maruv?

Протягом декількох тижнів велись переговори між представниками Андрія Данилка, більш відомого, як Вєрка Сердючка, та організаторами «Євробачення 2019». Посилаючись на 24tv.ua, про всі деталі виступу розповість lutsk-trend.

15 квітня на офіційній сторінці Eurovision.ua в соціальній мережі Instagram з’явилося підтвердження того, що Вєрка Сердючка їде на «Євробачення 2019». І не в якості конкурсанта від України, а як учасник інтервал-актів, тобто як запрошена зірка. Також, у півфіналі та фіналі пісенного конкурсу виступатимуть: переможниця «Євробачення 2018» Нетта Барзилай, фаворитка минулорічного шоу Елені Фурейра, переможниця «Євробачення 2014» Кончіта Вурст, переможець «Євробачення 2015» Монс Зельмерльов та Dana International, переможниця «Євробачення 1998».

До речі, запрошені зірки будуть виконувати пісні один одного:

  • Кончіта Вурст заспіває «Heroes» Монса Зельмерльова;

  • Монс заспіває «Fuego» Елені Фурейра;

  • Елені виступить із піснею «Dancing Lasha Tumbai» Вєрки Сердючки;

  • А Вєрка Сердючка виконає переможну пісню Нетти «Toy».

Спеціальним гостем фіналу пісенного конкурсу стане голлівудська актриса Галь Гадот, більш відома у світі за роллю «Чудо-жінки».

Нагадаємо, під час другого півфіналу Національного відбору Євробачення 2019, Андрій Данилко розповів про те, що виступить на шоу в Тель-Авіві. Пізніше, новина була видалена з українських ЗМІ, але згодом усе ж підтвердилась артистом.

Вєрка Сердючка була учасником «Євробачення 2007» та успішно зайняла друге місце.

Також, нагадаємо про те, що Україна вперше з 2003 року не прийматиме участь у пісенному конкурсі. Переможниця Національного відбору співачка Maruv та НСТУ (Національна суспільна телерадіокомпанія України) не дійшли згоди під час підписання контракту. Право представляти нашу країну перейшло до гуртів Freedom Jazz i Kazka. Проте від участі вони відмовились.

Comments

.,.,.,.