Усі подробиці фіналу Євробачення-2019

У цю суботу, 18 травня, на ізраїльській сцені у Тель-Авіві відбувся фінал вокального конкурсу Євробачення-2019. Цьогоріч у конкурсі виступили 26 учасників. А переможцем конкурсу цього року став 25-річний нідерландець Дункан Лоуренс із романтичною піснею Arcade. Далі усі подробиці розповість lutsk-trend.

Згідно з результатами обох голосувань (глядацького та голосування журі), країною-переможницею цьогорічного пісенного конкурсу “Євробачення-2019” стали Нідерланди. Представник цієї країни вийшов на сцену у Тель-Авіві із чутливою піснею про нещасливе кохання, яка підкорила серця глядачів. Саме від них він і отримав потрібну суму балів, що допомогло йому здобути перше місце з результатом 492 бали. За голосуванням професійного журі, Лоуренс набрав 231 бал і посів би лише 3 місце у фіналі Євробачення. 

Друге місце у пісенному конкурсі із результатом 465 балів посів Махмуда від Італії, який вийшов на сцену у квітчастій сорочці з піснею Soldi (Гроші). Третє місце у фіналі Євробачення із результатом 369 балів здобув представник від Росії Сергій Лазарєв, який виступив із піснею Scream (Крик). У мережі досі відбуваються суперечки щодо схожості його дзеркальної постановки із номером представниці Північної Македонії Тамари Тодевської.

Крім конкурсантів, на ізраїльську сцену вийшли також інші зірки. Переможниця Євробачення-2014 Кончіта Вурст вийшла на публіку у спідній білизні та прозорому боді та заспівала хіт переможця Євробачення-2015 Монса Heroes. Також із піснею минулорічної переможниці конкурсу Нетти Барзілай Toy виступила представниця від України Вєрка Сердючка, яка здобула перемогу у Євробаченні 2007 року.  

Також цьогорічне Євробачення запам’яталося глядачам виступом 60-річної співачки Мадонни, у виступі якої віднайшли політичні та релігійні послання. Відтак, відео її виступу на офіційних сторінках Євробачення не опублікували.

Comments

.,.,.,.