Яким був перший півфінал “Євробачення-2019” та хто потрапив до фіналу: подробиці

Учора, 14 травня відбувся перший півфінал пісенного конкурсу “Євробачення – 2019”. Отож, вночі стали відомі імена країн-фіналістів першої десятки. Про це розповідає lutsk-trend, з посиланням на znaj.ua

Цьогоріч конкурс відбувався в Тель-Авіві. Під час першого півфіналу глядачі мали змогу послухати пісні в виконанні 17-ти учасників, з яких лише десятеро потрапили до фіналу. Зокрема, порядок виступів був такий: Кіпр, Чорногорія, Фінляндія, Польща, Словенія, Чехія, Угорщина, Білорусь, Сербія, Бельгія, Грузія, Австралія, Ісландія, Естонія, Португалія, Греція, Сан-Марино.

Фінал конкурсу відбудеться 18 травня, і перша десятка фіналістів відома:  Греція, Білорусь, Сербія, Кіпр, Естонія, Чехія, Австралія, Ісландія, Сан-Марино і Словенія.

Слід зауважити, що окрім найкращих учасників півфіналів, право потрапити до фіналу позачергово мають країни Великої п’ятірки та країна-господиня цьогорічного конкурсу. Повний перелік країн Великої п’ятірки, які відразу потрапляють у фінал: 

  1. Італія: Mahmood – Soldi
  2. Великобританія: Michael Rice – Bigger Than Us
  3. Іспанія: Miki – La Venda
  4. Німеччина: S! Sters – Sister
  5. Франція: Bilal Hassani – Roi

Відомо, що цьогоріч у конкурсі “Євробачення” беруть участь делегації з 42 країн. Відкривала урочистий конкурс переможниця “Євробачення -2018” Нетта Барзілай. Співачка виконала доволі оригінальну та дещо несподівану версію власної популярної пісні “Toy”. 

Нагадаємо, що цьогоріч Україна не бере участь у конкурсі, через те, що співачка Maruv, яка виграла Нацвідбір відмовилась підписувати договір з НСТКУ. До слова, голосувати українці також не мають можливості. 

Comments

.,.,.,.