“Волиньгаз” розігрує квитки на Винника

Сьогодні, 15 травня, публічне акціонерне товариство “Волиньгаз” на своїй сторінці у Facebook оголосило конкурс для поціновувачів української музики. Усі користувачі природного газу можуть взяти участь у розіграші квитків на концерт популярного співака Олега Винника. Далі про це розповість lutsk-trend.

Для того, щоб стати учасниками конкурсу користувачам природного газу потрібно виконати три умови, які є надзвичайно простими:

  1. Зареєструвати власний особистий кабінет на сайті 104.ua. На сайті повідомляється, що у період з 30 до 5 числа кожного місяця, у зв’язку із масовою передачею показань лічильників, система може бути перевантажена, що може ускладнити реєстрацію. Тож краще за все реєструватися на сайті з 6 до 25 числа. 
  2. Поставити сторінці “Волиньгазу” у Facebook вподобання, а також тегнути в коментарях під конкурсним дописом того, з ким хочеться відвідати концерт українського співака.
  3. Репостнути публікацію про розіграш зі сторінки газової компанії. 

Обов’язково перегляньте у налаштуваннях своєї сторінки, чи вона є загальнодоступною. Таким чином, організатори конкурсу зможуть перевірити виконання усіх умов. Переможця розіграшу, який отримає два квитки на концерт відомого співака Олега Винника, визначатимуть 6 червня за допомогою генератора випадкових чисел. 

Щодо самого концерту, то він відбудеться наступного дня після розіграшу – 7 червня 2019 року. На луцькому “Іподромі”, який знаходиться у парку імені Лесі Українки, о 20:00 Олег Винник з’явиться перед публікою із гарячими хітами, слова яких знає чи не кожен другий українець, а також із новою концертною програмою під назвою “Роксолана”. Ціни на квитки коливаються в межах від 300 до 700 гривень. Тож успіхів вам, волинські  вовки та вовчиці!

Фото: зі сторінки АТ “Волиньгаз” у Facebook

Comments

.,.,.,.