Концерт гурту “Время и Стекло” у Луцьку під загрозою?

Концерт гурту “Время и Стекло” має відбутись у Луцьку 26 червня, на Іподромі, о 19:00. Втім, як стало відомо, далеко не усі радо підтримали цю подію. Про це розповідає lutsk-trend, з посиланням на ВолиньUA

Зокрема, Олександр Бик з фракції ВО “Свобода” під час сесії обласної ради заявив, що цей концерт суперечить рішенню обласної ради. Адже, на думку депутатів це російськомовний гурт, який, до того ж, зі слів депутата, не припинив концертну діяльність на території Російської Федерації. 

Відтак, Олександр Бик зауважив, що “цей гурт відзначилася своїми турне до Росії під час російської агресії проти України”, також він вважає, що російськомовний репертуар для українського гурту – це неправильно. Адже, Волинська обласна рада ухвалила рішення про заборону публічного використання російськомовного продукту в області в період російської агресії. Тому, Олександр Брик закликав міську раду вжити відповідних заходів щодо майбутнього концерту, аби не допустити його. Депутат також зазначив, що у разі недіянні ради, він звернеться до “методів громадського впливу”. 

Тож, на виконання мораторію на російськомовний продукт депутат запропонував відреагувати на «зухвалий захід» – анонс концерту.

Слід зауважити, що депутати підтримали таке звернення Олександра Бика.

До слова, гурт “Время и Стекло” – український дует у жанрі поп-музики. У творчості домінують російськомовні пісні. Продюсерський проект Олексія Потапенка (Потап). Учасники: Надія Дорофеєва та Олексій «Позитив» Завгородній. Олексій і Надія були учасниками та гостями у музичних заходах: «Золотий грамофон» (Росія), «Crimea Music Fest», «Слов’янський базар», «YUNA», «Премія RU.TV» (Росія) тощо.

Comments