Концерт гурту “Время и Стекло” відбудеться: офіційна відповідь Волинської ОДА

У Луцьку 26 червня відбудеться концерт відомого українського гурту “Время и Стекло”. Захід розпочнеться о 19:00, на Іподромі. Втім, дещо раніше депутат Олександр Бик з фракції ВО “Свобода” під час сесії облради обурився, що російськомовний гурт виступатиме у місті. Адже, Волинська обласна рада ухвалила рішення про заборону публічного використання російськомовного продукту.  Далі розповість lutsk-trend.

За словами Олександра Бика, “Время и Стекло” не припинило свою гастрольну діяльність на території країни-агресора, а майже увесь їх репертуар – російськомовний. Отож, він закликав міську раду вжити відповідних заходів щодо цього концерту. 

Однак, нещодавно надійшла відповідь Волинської ОДА на запит вищезазначеного депутата з приводу концерту “Время и Стекло” у Луцьку. Відтак, у адміністрації зазначили, що згідно з списками Служби безпеки України, розміщених на сайті Міністерства культури цей гурт не входить до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. А також, зазначили, що повноваження щодо проведення у місті концерту “Время и Стекло” належать до компетенції виконавчого комітету Луцької міської ради.

Отож, нагадаємо, що невдовзі найпопулярніший гурт України відіграє свій концерт у Луцьку. Відомо, що артисти представлять нову програму та шоу на Іподромі. Також, на концерті буде чимало цікавинок, зокрема фуд-зони, дитячі розваги та багато іншого. 

время и стекло

Що відомо про гурт “Время и Стекло”?

Це український дует у жанрі поп-музики. Репертуар складається переважно з російськомовних пісень, втім, нещодавно гурт випустив нову україномовну пісню “Дим”, яка набирає вже чималої популярності. 

Продюсером гурту є Потап (Олексій Потапенко). А учасники: Надя Дорофеєва та Позитив ( Олексій Завгородній). 

Гурт “Время и Стекло” не припинив свою творчу діяльність у Росії навіть за умов російської агресії, а також продовжує рекламувати російські продукти за інформацією ЗМІ. Зокрема, Олексій і Надія були учасниками та гостями у музичних заходах: «Золотий грамофон» (Росія), «Crimea Music Fest», «Слов’янський базар», «YUNA», «Премія RU.TV» (Росія) тощо. 

Історія створення

Відомо, що 2010 року Олексій Потапенко з Іриною Горовою створив продюсерський центр «MOZGI Entertainment», де першим музичним проектом став гурт «Время и Стекло». Спочатку до гурту затвердили Олексія Завгороднього, який вже на той час працював з Потапом, а от Надія потрапила до дуету вже після проведення інтернет кастингу та прослуховування у Києві.

Перший сингл гурт випустив 17 листопада 2010 року під назвою “Так випала карта”, який відразу набрав неабиякої популярності. А от пісня “имя 505”, яка вийшла 2015 року увійшла до топ-чарту iTunes.

 

Comments

.,.,.,.