Російський серіал-відповідь про Чорнобиль

Усі подробиці зйомок російського серіалу про Чорнобильську катастрофу розповість lutsk-trend з посиланням на РБК Україна.

Вся правда від НТВ

Зйомки розпочалися ще у 2014 році телеканалом НТВ, проте, через відсутність достатнього фінансування проект був «заморожений». Міністерство культури Росії виділили «Чорнобилю» 30 мільйонів рублів та очікували на прем’єру першого епізоду ще у 2016 році. Автори вимушені були перенести показ серіалу на квітень 2019 року через те, що пошук інвесторів займав багато часу та, на жаль, не увінчався успіхом. Станом на червень, як відомо, серіал так і не з’явився на екранах глядачів.

Російська телеверсія подій на Чорнобильській атомній електростанції має стати багатосерійним художнім фільмом, який покаже хронологію подій за декілька місяців до вибуху та кілька місяців після. За сюжетом, Комітету державної безпеки (КДБ) стало відомо, що іноземні служби проявляють інтерес до атомної електростанції, а головний герой Андрій Ніколаєв, намагатиметься зупинити агента Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Альберта Ленца. Також, підполковник військової контррозвідки, яким є Ніколаєв, спробує запобігти вибуху на ЧАЕС 26 квітня 1986 року.

Олексій Мурадов, режисер серіалу, розповів, що буде дванадцять епізодів. Андрія Ніколаєва зіграє актор Ігор Петренко. До слова, батько Петренко був ліквідатором аварії та надав багато корисної інформації про події тієї ночі.

Ігор Петренко

Знімали серіал переважно в Білорусі.

Творці запевнили, що саме російська версія покаже всю правду про вибух на Чорнобильській АЕС, адже Росія стала чи не єдиною країною, у якій американський «Чорнобиль» від HBO сприйняли дуже критично.

Нагадаємо, міні-серіал «Чорнобиль» став першим за кількістю переглядів, обігнавши «Гра престолів», який згідно з рейтингом IMDB перебуває на шостому місці.

Comments

.,.,.,.