У Луцьку вночі встановлюватимуть рекорд

В цю суботу, 18 травня, у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків відбудеться дебютна “Ніч музеїв”. Крім відвідування екскурсійних та різноманітних мистецьких заходів, учасники встановлюватимуть новий рекорд, адже на думку організаторів у майстеркласі одночасно візьме участь надзвичайно велика кількість учасників. Далі про це розповість lutsk-trend.

Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків – це місце, де на протязі майже десяти місяців, відбуваються зустрічі людей, ідей та мистецтва, а також відкриття нових імен, напрямків та методик. 

Протягом ночі відвідувачі музею зможуть долучатися до цікавих дискусій, актуальних розповідей та кумедних жартів. Крім того, жителі та гості Луцька зможуть відвідати різноманітні заходи.

Зустріч розпочнеться із екскурсій музейними залами, після чого відбудеться авторська екскурсія Богдана Мисюги. На найменших відвідувачів музею чекають цікаві майстер-класи. О 16:00 організатори запропонують усім охочим намалювати вподобаний арт-об’єкт музею в рамках майстер-класу “Улюблений арт-об’єкт”. Очікується, що він буде наймасовішим та стане рекордним за кількістю учасників.

Після майстер-класу на відвідувачів чекає вистава Львівського театру. Крім того, під час “Ночі музеїв”, лучани та гості міста зможуть відвідати виступ львівського ансамблю сучасної музики “ConstantY”. 

Також на учасників міжнародної культурно-мистецької акції в Луцьку чекатиме нічна екскурсія з ліхтариками, квест “Знайдені в музеї”, конкурс на кращий креативний образ, благодійний аукціон та вручення подарунків. Гості протягом ночі зможуть також переглядати фільми.

Усі заходи триватимуть з 12 години ранку 18 квітня до наступного ранку 19 квітня. Вхід у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків, а також участь у всіх екскурсіях, конкурсах та майстер-класах буде безкоштовною.  

Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків знаходиться у КРЦ “Адреналін Сіті” за адресою: вул. Карбишева, 1.

Фото ілюстративне, з фестивалю молодих українських художників

Comments