Хіт "Охрана, отмєна": історія створення та подробиці життя авторки

Пісня під назвою "Охрана, отмєна" стала справжнім хітом за неймовірно короткий час. Число переглядів кліпу на youtube вже перетнуло межу у 2 000 000. Про життя дівчини та історію створення хіта розповість lutsk-trend, з посиланням на Газета "Експрес".

Авторка та виконавиця цього хіта носить псевдонім Джері Хейл, однак, її справжнє ім'я Яна Шимаєва. Вона родом із Василькова, що на Київщині. Яна Шимаєва розповіла, що у дитинстві її батьки вирощували свиней, і вона залюбки, бувши маленькою дівчиною ласувала "свинячими вушками". Втім, коли дівчина підросла, то перейшла на сторону "сироїдів", попри скептицизм батьків.

Популярність прийшла до співачки у той момент, коли вона записала "кавер-версію" хіта Святослава Вакарчука "Я так хочу до тебе". Відомий співак опублікував це відео й у себе на сторінці, і відтоді у дівчини стали з'являтись прихильники.

Окрім того, що Яна виконавицею, вона й за сумісництвом авторкою власних пісень. Розповідає, що деколи натхнення приходить доволі неочікувано: під гучний звук метро, або під "гупання" екскаватору. Однак, й такі дні коли "апетит приходить під час їжі", дівчина просто сідає і починає свторювати пісню.

Щодо свого псевдоніму Джері Хейл, то відомо, що дівчина навмисно шукала цікаве та оригінальне ім'я, цікавилась в інтернеті, і зупинилась саме на цьому варіанті.

Пісня "Охрана, отмєна" написалась доволі легко та невимушено. Яна попросила написати під дописом у своїх підписників найбільш вживані слова-паразити. Згодом, сіла писати щось "цікаве", і вийшла ця пісня з доволі легкою римою та оригінальним змістом.

Втім, спочатку дівчина думала продати її, але аранжувальник повірив у популярність цього треку, і наштовхнув на думку записати кліп та опублікувати. Менш ніж за 5 хвилин, пісня вже набрала 10 000 переглядів, отож, думки про продаж відійшли самі собою.

Щодо особистого життя, то дівчина зазначає, що зараз часу не вистачає ні на що, тим паче на знайомства та побачення. Однак, вона вірить, що усьому свій час, а зараз час музики.

Коментарі