Виступ Вєрки Сердючки на Євробаченні-2019: реакція Джамали

Цьогоріч на Євробачення-2019 поїде український артист Андрій Данилко, який найбільше відомий образом Вєрки Сердючки. Пісенний конкурс шоумен відвідає в якості запрошеного гостя. Щодо його участі у Євробаченні-2019 висловилася не менш відома  українська співачка Джамала – інформує Телеканал новини “24”. Далі про це розповість lutsk-trend.

У інтерв’ю у програмі “Світське життя”, Джамала розповіла, що новина про участь Сердючки у цьогорічному Євробаченні викликала у неї захват. Тож артистка не засмучена, що не зможе сама вийти на Ізраїльську сцену, адже переконана, що саме її зіркова колега є іконою та символом вокального конкурсу. Джамала пояснила, що “Сердючка – це свято”, а її пісня є більше драматичною. 

Крім того, співачка додала, що нещодавно вони з чоловіком Сеїт-Бекіром Сулеймановим відкрили у столиці свою другу кав’ярню, тож наразі вона займається активним розвитком бізнесу. Джамала поділилась, що завжди підтримує свого чоловіка та надихає його, а Сеїт-Бекір підходить до кави та свого сервісу так само прискіпливо, як і вона до музики. Відтак, облаштування кав’ярні обійшлося їм дорожче, ніж квартира у Києві.

Щодо участі Вєрки Сердючки на пісенному конкурсі, то ще всередині квітня стало відомо, що артист все ж таки вийде на сцену у Тель-Авіві. Данилко відвідає шоу в якості гостя та виступить із треком переможниці конкурсу Євробачення-2018 Нетти Барзілай “Toy”.

Вчора, 12 травня, у ізраїльському місті Тель-Авіві відбулося офіційне відкриття пісенного конкурсу, на якому серед нших гостей був і Андрій Данилко. Наприкінці артист разом із гостями заспівав свою пісню Danzing. 

Півфінали Євробачення-2019 відбудуться 14 та 16 травня, а вже 18 травня стане відомим ім’я переможця цьогорічного конкурсу. 

Comments

.,.,.,.