Результати “Євробачення-2019” можуть анулювати: подробиці

18 травня, у Тель-Авіві відбувся фінал пісенного конкурсу “Євробачення-2019”. Цьогоріч перемогу здобув співак з Нідерландів Дункан Лоуренс. Однак, учора з’ясували нові деталі, які можуть стати серйозною причиною для анулювання результатів. Про це розповідає lutsk-trend, з посиланням на “Сьогодні”

Відтак, відомо, що результати пісенного конкурсу “Євробачення-2019” можуть бути анульовані, через серйозні порушення зі сторони співака Дункана Лоуренса. Річ у тому, що конкурсна пісня співака, під назвою “Arcade” була опублікована в мережі ще у вересні 2017 року, однак, за правилами конкурсу – це серйозне порушення. Адже, усі конкурсні пісні повинні бути новими, написаними лише безпосередньо для “Євробачення”. А також, згідно з правилами, пісенний реліз конкурсного твору повинен відбутись не раніше аніж 1 вересня 2018 року, якщо ж пісню була представлена раніше, то учасник не може допускатись до конкурсу. 

Слід зауважити, що відтоді, як організатори Євробачення дізналися цю інформацію, ними було проведено спеціальне розслідування. А от представники Дункана Лоуренса відповіли на скандал тим, що це відео має некомерційний характер.

У зв’язку з цим в ЗМІ і соцмережах активно обговорюють можливе анулювання результатів Євробачення 2019. Однак, офіційних заяв від організаторів конкурсу не було. Усі учасники та прихильники конкурсу очікують на їх відповідь. 

До слова, Дункан Лоуренс – поп-співак з Нідерландів. Лоренс почав свою музичну кар’єру в Рок-академії в Тілбурзі, граючи в ряді шкільних колективів.  Він закінчив школу у 2017 році Був учасником у вокальному шоу “Голос Голандії”. Уночі проти 19 травня у фіналі «Євробачення» Лоренс здобув перемогу, набравши 231 бал від міжнародного журі та 261 від глядачів, сумарно 492 бали.

Comments

.,.,.,.