"Я не хочу нічого з цього божевільного світу", - Ар'я Старк з "Гри Престолів"

Ар'я Старк - це героїня найвідомішого серіалу "Гра Престолів", її грає Майсі Вільямс. Нещодавно, стало відомо, що така гучна слава негативно впливає на психічне здоров'я зірки, про це вона розповіла в інтерв'ю. Далі розповість lutsk-trend, з посилання на ТСН

Зокрема, коли Майсі розпочала зніматись у серіалі "Гра Престолів" тоді ж дівчина зіштовхнулась з великою неприємністю - критикою у соцмережах. Цей фактор доволі важко переносився ще юною дівчиною. Втім, зі слів акторки, вона намагалась абстрагуватись та не звертати уваги на "хейтерів", однак навіть у 22-річному віці, вона все так само болісно реагує на образливі коментарі. 

"Я все ще лежу у ліжку об 11-й годині ночі, розповідаючи собі все, що я ненавиджу у собі", – сказала Вільямс.

Власне, серіал "Гра Престолів" вже добігає до кінця, отож жінка сподівається, що по закінченню останнього сезону, увага до її персони вщухне і вона зможе повернутись до "нормального життя". 

"Чесно кажучи, я хочу нормального життя", сказала вона. "Я не хочу нічого з цього божевільного, божевільного світу, тому що це того не варто".

Найперше, що зробить Майсі після закінчення серіалу - зосередиться на своїх бажаннях та відчуттях, адже вона не хоче бути тим, ким хочуть бачити її глядачі. Вона переконана, що розпочне своє, власне життя. 

Також, відомо, що близька подруга акторки - Софі Тернер, яка зіграла у серіалі роль Санси Старк, також зіштовхнулась з депресією ще на знімальному майданчику. Однак, усю ситуацію виправило її нещодавнє весілля. 

До слова, серіал "Гра Престолів" - це американський телесеріал у жанрі фентезі, створений за мотивами циклу романів «Пісня льоду й полум'я» письменника Джорджа Р. Р. Мартіна. Дата прем'єри в США — 17 квітня 2011 року. Протягом 2011—2019 років вийшло 8 сезонів із 8 запланованих. Прем'єра останнього сезону відбулася 14 квітня 2019 року в США та 15 квітня 2019 в Україні.

Comments