На Волині відбудеться автоквест за мотивами фільму “Назад у майбутнє”

У Володимирі-Волинському, що на Волині, 11 квітня відбудеться автоквест, який організовують відразу декілька молодіжних платформ та організацій. Відомо, що автоквест відбудеться за мотивами, колись популярного фільму, “Назад у майбутнє”. Про це розповідає lutsk-trend, з посиланням на БУГ.

Організатор Дмитро Омелянюк розповів, що цікавого підготували для учасників, які умови участі є обов’язковими та що передбачається заходом. 

Відтак, він розповів, що автоквест – це командні змагання з інтелектуальним напрямком. Зокрема,основна ідея полягає у послідовному виконанні завдань командами або окремими гравцями, пересуваючись на автомобілі.

Організаторами такого цікавого заходу виступили молодіжні організації і підприємці Володимир-Волинського. Дмитро Омелянюк розповідає, що з головних організаторів є клуб “Мафія Володимир-Волинський”, зокрема активно приймає участь Олександр Кавюк. Кав’ярні КаvаAvenue теж є організаторами, так як Дмитро є їх представником. Також, підтримали захід місцевий фотограф Іван Дуда, підприємець Володимир Омелянюк, клуб “Drive2 Володимир-Волинський”, Віталій Гінда та ще декілька людей, які прикладають чимало зусиль до організації. 

До слова, у Володимир-Волинському вже відбувалось декілька подібних автоквестів, однак, Дмитро наголошує на тому, що цей квест буде тематичним, отож – цікавішим. Щодо ідеї, то організатор розповідає, що фільм “Назад у майбутнє” ідеально підходить до цього автоквесту, адже в ньому є усе, що хотілось би поєднати у “інтелектуальних перегонах”:  автомобілі, подорожі у часі і різні історичні епохи. 

Що стосується учасників, то Дмитро Омелянюк повідомив, що має бути 4 учасника в команді. Зокрема, водій, штурман (людина яка контактує з наставником/модератором) і 2 учасники. Бажано також обрати капітана. Відповідно, водій обов’язково, згідно з законом повинен мати водійське посвідчення. 

Також, один учасник з команди повинен мати смартфон, щоб слідкувати в групі у Телеграмі за завданнями. Буде “штрафний” та “бонусний” час. За виконання додаткових завдань команди зніматиметься час від основного, а за помилки і порушення додатковий час до загального. Виграє той, хто пройде квест за максимально короткий час.

Реєстрація учасників ще триває. 

Comments

.,.,.,.