Переможниця “Голосу Країни”: що відомо про Оксану Муху

Учора, 21 квітня, відбувся суперфінал наймасштабнішого вокального проекту України “Голос Країни-9”. Згідно з глядацьким голосуванням, переможницею проекту стала Оксана Муха, з команди Дана Балана. Срібною призеркою шоу стала Карина Арсентьєва, з команди Потапа. Про це розповідає “24 телеканал“. Більше музичних новин на сайті lutsk-trend.

Відомо, що співачка Оксана Муха є прихильницею Квітки Цісик. На проекті, вона здебільшого переспівувала її пісні, аби, люди не забували про Квітку і сьогодні.  Усі номери Оксани відзначались особливою, українською атмосферою, душевністю та ніжним тембром співачки. 

На сліпих прослуховуваннях льв’янка Оксана вийшла останньою учасницею, який Дан Балан віддав своє “екстрамісце” за незвичайний, особливий голос. Тоді ж, жінка зізналась, що прийшла на проект не для того, аби перемогти, а в пам’ять про Квітку Цісик. 

Після перемоги у шоу, “Факти” поспілкувались зі співачкою, аби дізнатись усі подробиці її майбутнього. 

Оксана Муха розповіла, що на разі проживає у Львові зі своїм сином. Вона плідно працювала 8 років, аби заробити на власну квартиру, та нині завершує в ній ремонт. 

Втім, співачці дістався не лише титул переможниці престижного вокального шоу, але й трикімнатна квартира у Києві. 

Жінка наголосила на тому, що й досі не вірить у те, що відбулось. Для неї сьогоднішня реальність – мрія. Адже, вона не сподівалась отримати перемогу. Її метою було заспівати на великій сцені в пам’ять про Квітку. 

А от, чи буде переїздити жінка до Києва – невідомо. Адже, вона й сама поки  у цьому невпевнена. Оксана Муха розповіла, що Львів – це точно її місто. Тут її культура, друзі, сім’я…Отож, поки вона не наважується усе це покинути. Втім, приїздитиме до Києва часто, отож, можливо, зможе звикнути до нового міста. 

 

Comments

.,.,.,.