Волинянка підкорила суддів “Голосу країни”

Вчора завершився набір до команд зіркових тренерів на шоу “Голос країни”. Боротьба за останні місця була запеклою, адже артисти обирали співаків дуже прискіпливо. Проте, повернути до себе одразу чотирьох тренерів та зайняти одне з останніх місць у команді Дана Балана вдалося чарівній волинянці. Хто вона та як полонила серця українських зірок – розповість lutsk-trend.

1 березня, на телеканалі “1+1”, відбувся показ останнього туру сліпих прослуховувань на співоче шоу “Голос країни”. Місць у командах кожного з тренерів залишалося дуже мало, а ось учасників набагато більше. Тому, відмовляти приходилось багатьом.

Проте, коли на сцені з’явилася тендітна жінка – ніхто й не міг уявити, що відбуватиметься на сцені. 33-річна Тамара Балюк виконувала пісню із кінострічки “Зірка народилася” – “Shallow”, яку співали Леді Гага та Бредлі Купер. Ковельчанка зуміла своїм голосом підкорити усіх тренерів та повернути їхні крісла. Після завершення виступу зірки були в захваті від Тамари та не жаліли компліментів. Потап та Настя, Діма Монатік, Тіна Кароль та Дан Балан заохочували жінку обрати саме їхню команду. Зокрема, наш земляк Monatik намагався “вкрасти” волинянку тим, що у них дуже багато спільного:

“…Вам 33 роки й мені 33, ми ровесники з Вами. В нас по двоє дітей, ми дуже багато спільного знайдем. У Вас дуже класний голос, я б дуже хотів вас бачити у своїй команді”.

Діти Тамари, які приїхали підтримати матусю, розповіли, що вона хотіла б до команди зіркового земляка. Проте, після недовгих роздумів Тамара вирішила, що піде до того тренера, який першим натиснув кнопку – ним став Дан Балан.

Нагадаємо, “Голос країни” – це співоче шоу, у якому звичайні люди з різних куточків світу змагаються за шанс стати відомими, отримати свою путівку до шоу-бізнесу та бути справжніми співаками. Кожного сезону чотири відомих артиста обирають команди шляхом сліпих прослуховувань. Далі, учасники переходять до етапу “Дуель”, на якому змагаються за місце у 7 обраних. Третій етап вирішальний – тренери обиратимуть тих, хто пройде до прямих ефірів. У “Суперфіналі” переможця обирають глядачі та наставники.

Comments