«Почесний громадянин міста»: чому відмовили лідеру гурту «Тартак» та іншим кандидатам

Зараз депутати Луцької міської ради введуть активні дискусії на рахунок кандидатів на звання «Почесного громадянина міста Луцька». Їх має бути дев’ять і серед них: історики, адвокати, музиканти, громадські діячі та навіть квітникарі, пише lutsk-trend.in.ua.

Проте вже чотирьом вихідцям з Луцька – відомим співаками уже відмовили цього року в отриманні такого почесного звання.

Хто цьогоріч точно не отримає звання «Почесного громадянина міста Луцька»?

1

ГО «Інститут громадської ініціативи» подала кандидатів на отримання цього звання, проте вони викликали значні суперечки серед депутатів Луцька. Саме тому, відповідно до цього, титул «Почесного громадянина міста Луцька» точно не отримають: відомий співак та композитор, а також автор та виконавець В’ячеслав Володимирович Хурсенко; заслужений артист України, відомий співак та композитор, а також аранжувальник Дмитро Лазарович Гершензон; луцький співак та композитор Анатолій Васильович Говорадло; та співак, шоумен, соліст відомого українського музичного гурту «Тартак» – Олександр Євгенович Положинський.

Чому відмовили чотирьом луцьким співакам?

Изображение удалено.

За словами голови профільної комісії Миколи Федіка, виник певний ряд різноманітних запитань щодо суб‘єкта, який подав відразу чотири кандидати на отримання такого високого звання.

Безумовно, всі вони мають великий вплив на суспільство та багато чого зробили для Луцька та громади. Проте цьогоріч їм відмовили у наданні цього звання. Більш того, Микола Федік зазначив, що В’ячеслава Володимировича Хурсенка вже немає в живих, а подання живих кандидатів поруч із померлими, на думку голови профільної комісії, є цілком некоректним рішенням.

Аби вирішити це питання Микола Федік запропонував не представляти кандидатів від ГО «Інститут громадської ініціативи» на цьогорічному спільному засіданні комісій. А заявнику голова комісії повідомив, щоб той визначився з єдиною кандидатурою та в наступному році подав її.

Депутати Луцької міської ради схвалили таку пропозицію Миколи Федіка.

Кого з кандидатів ухвалили депутати Луцької ради?

Изображение удалено.

За словами начальниці відділу кадрової роботи та нагород Луцької міської ради Віри Гудими, на сьогодні до уваги громади пропонують дев’ять кандидатів на звання «Почесний громадянин міста Луцька».

Серед них є такі вихідці Луцька: очільник ГО «Волинський відділ Союзу українок» – Любов Ганейчук; керівник камерного хору Луцького Свято-Троїцького кафедрального собору «Оранта» – Василь Мойсіюк; відомий підприємець, чудовий квітникар та заслужений діяч мистецтва України – Василій Рижук; луцький адвокат та активний волонтер – Василь Нагорний.

Учасники профільної комісії вже розглянули й провели відповідне голосування по кожній кандидатурі, проте остаточне рішення буде прийнято під час чергового засідання комісії міської ради та під час сесії Луцької міської ради.

Так, представити власного кандидата на високе звання прийшли представники організацій-суб’єктів подання.

Кожен із вищезгаданих кандидатів достойний такого високого звання, а кому остаточно привласнять його депутати Луцької міської ради – дізнаємось згодом.

Comments

.,.,.,.