Співачка MARUV заявила, що на «Євробаченні» буде вболівати за Росію

Своє висловлення жінка аргументувала хорошими дружніми стосунками з співаком. Про це розповідає ТСН. Далі lutsk-trend.

Відтак, у соціальній мережі «Instagram», співачка MARUV розповіла про про своїх прихильників на пісенному конкурсі «Євробачення – 2019». Нагадаємо, дещо раніше, дівчина відмовилася їхати на конкурс від України, хоча й перемогла у Національному відборі.

Отож, артистка впевнено відповіла, що вболіватиме за Росію, а саме за свого давнього приятеля Сергія Лазарєва. Нагадаємо, що саме він був тренером Анни ( MARUV) у проекті «Голос Країни». Саме відтоді між артистами й зав’язалась дружба.

Втім, співачка розповіла, що бажатиме перемоги Росії, через власне ставлення до Сергія Лазарєва. Але, з її слів, вона хоче подивитись й на інших артистів, та по вболівати за тих, хто буде робити «крутий перфоманс».

Також під час прямого ефіру виконавиця оголосила, що на початку квітня все-таки збирається з концертами до Росії. В кінці ж літа чи на початку осені MARUV пообіцяла вирушити у всеукраїнський тур.

До слова, MARUV – українська співачка, композитор, поетеса. Живе та працює у Києві. Музичний напрямок: поп, електронна музика.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли, що співачка MARUV не поїде на Євробачення від України. Також, Україна не зможе голосувати за учасників Євробачення. Та, не обійшлось без колапсів: продаж квитків на Євробачення призупинили.

А от організатори Нацвідбору після відмови співачки від участі у пісенному конкурсі розповіли, що для них позиція співачки здалась доволі ризикованою.

Після цього, представляти Україну на міжнародному конкурсі відмовились й інші учасники Національного відбору.

Comments

.,.,.,.