Призупинили продаж квитків на «Євробачення-2019» через порушення

Призупинили продаж квитків на пісенний конкурс «Євробачення – 2019», який відбудеться у Тель-Авіві. Організатори розповіли, що причиною стали порушення та дефекти. Про це розповідає lutsk-trend, з посиланням на «Українську Правду».

Як повідомив ізраїльський телеканал Kan у неділю, 3 березня, спостерігачі зафіксували «неодноразові спроби кількох сторін втрутитися в процес продажів».

Розповідають, що сотні квитків, які повинні були потрапити до рук звичайних глядачів, продали закордонним спортивним функціонерам та менеджерам міжнародних ЗМІ.

Відтак, за вказівко міністра внутрішньої безпеки Ізраїлю Гілад Ердал поліція провела розслідування, про що повідомила управління міністерства.

Зазначається, що за даними відомства, отримали повідомлення про масову купівлю і подальший перепродаж квитків за завищеними в 2,5 рази цінами.

Відтак, продаж квитків на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення – 2019» розпочався 28 лютого. Зокрема, перша партія квитків на фінальний концерт була розкуплена за лічені хвилини, тому, організатори вже готують другу частину квитків, яка надійде невдовзі у продаж.

Ціна квитків на фінал становить від 280 до 490 євро, на репетиції і півфінали – близько 73 євро.

Але, слід зауважити, що така вартість квитків вже була попередньо знижена, адже, любителі музики розкритикували організаторів за, дещо, завищену вартість.

До слова, пісенний конкурс “Євробачення-2019” пройде в Тель-Авіві, оскільки на конкурсі 2018 року в Португалії перемогу здобула ізраїльська співачка Нетта Барзілай. Півфінали “Євробачення” відбудуться 14 і 16 травня, а фінал – 18 травня.

Нагадаємо, що співачка «MARUV» відмовилась від участі у «Євробаченні», а Україна не матиме змоги голосувати за учасників пісенного конкурсу.

Comments

.,.,.,.