MARUV після перемоги на премії YUNA поїхала виступати в Росію

Скандальна співачка MARUV( Анна Корсун) після перемоги на український премії YUNA поїхала виступати в Росію. Дівчина перемогла у номінації “Відкриття року”, втім, відразу ж після перемоги відправилась на гастролі до країни-агресора. Там вона дала інтерв’ю московським журналістам на одній з радіостанцій. Про це розповідає “24 канал“. Більше новин про музику на сайті lutsk-trend.

Відтак, дівчина виклала відповідні фото у соціальну мережу Instagram. Інтерв’ю вона давала московській радіостанції Radio ENERGY. Анна Корсун також додала світлини з її російськими фанатами. 

На Instagram-сторінці Radio ENERGY повідомили, що вона стала першим гостем “Золотого тижня”, де в інтерв’ю розповіла “про свою невдалу участь на Євробаченні, поділилася подробицями особистого життя і вперше показала, як виглядає її чоловік”.

Щодо пісенного конкурсу “Євробачення”, то MARUV розповіла, що її переповнювали різні емоції після невдалого підписання угоди з Національною суспільною телерадіокомпанією (НСТУ) щодо Євробачення в Ізраїлі, але вона винесла з цього скандалу урок і тепер, з її слів, в неї з’явилось багато часу для своєї творчості.

Зокрема, співачка також виступила у форматі живого виступу для радіо Radio ENERGY та виконала свої популярні хіти For you, Focus on me і Siren Song.

Нагадаємо, що за результатами голосування зіркових суддів та глядачів, у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2019 співачка MARUV здобула перемогу. Але, не дивлячись на це, вона не змогла прийти до спільної згоди с НСТУ, аби підписати контракт, який гарантуватиме, що вона погодилась з усіма умовами участі у пісенному конкурсі від України. 

Втім, інші фіналісти нацвідбору також відмовились брати участь у міжнародному конкурсі, адже вважають, що саме переможець повинен їхати.

Отож, як наслідок, цьогоріч Україна не братиме участь у пісенному конкурсі “Євробачення – 2019”.

Comments

.,.,.,.