Вже зовсім скоро у Луцьку проведуть вечір гуцульського детективу

Сьогодні у луцькій “Книгарні Є” пройде вечір гуцульського детективу із львівською письменницею та журналісткою Марічкою Крижанівською. Саме сьогодні вона презентуватиме свою містичну книгу “Тіні” – інформує “Район.Луцьк”. Далі про це розповість lutsk-trend.

На зустріч запрошують усіх бажаючих, проте особливо цікавою вона буде тим, хто захоплюється детективними історіями, колоритом Гуцульщини та містикою Параджанова, а також несподіваними поворотами сюжету. 

Книжковий влогер Анна Єкименко-Поліщук, яка також є і модератором, розповіла, що гості заходу будуть занурені у розмову про хитросплетіння вірувань гуцулів під відеоряд з фільму “Тіні забутих предків” й інших документальних стрічок. Окрім того, буде розглянута автентика та сучасність гуцулів.

Дівчина зазначила, що перед нами постає “перший в історії гуцульський детективний роман”. Ось чому “Тіні” є новим словом у сучасному розвитку української літератури.

Організатори додають, що детектив повністю занурений у прадавні гуцульські вірування, тоді як люди співпрацювали з духами у процесі творення гармонії Всесвіту. Крім того, цей детектив перепустили з документальною точністю через процес зйомок легендарного фільму Сергія Параджанова та довели до сьогодення, де і відбулася розв’язка. 

У 2018 році книга Марічки Крижанівської була відзначена на міжнародному літературному конкурсі “Коронація слова”. Це відбулося 7 червня у столиці України – письменниця отримала диплом та грошову премію, адже “Тіні” здобули відзнаку “за найглибше та найгрунтовніше дослідження історії свого роду”. 

Окрім роману, в здобутку Марічки є також інші книги для дорослих, а також цікаві дитячі книжечки.

Вечір гуцульського детективу відбудеться о 18:30 за адресою: вулиця Лесі Українки, 30. Вхід на детективно-містичний захід – безкоштовний. 

Comments

.,.,.,.