Принц Гаррі та культова телеведуча знімуть серіал для компанії Apple

Британський принц Гаррі та відома американська телеведуча Опра Вінфрі знімуть серіал для компанії Apple. Відомо, що у документальній стрічці йтиметься про тонкощі психічного здоров’я та різновиди, причини психічних захворювань. Про це розповідає lutsk-trend, з посиланням на Громадське

Документальний фільм має вийти у 2020 році. Втім, розповідають, що Гаррі та Опра працюють над цим проектом вже декілька місяців. Вони зазначають, що хочуть надихнути глядача на відверту розмову, аби люди зрозуміли, що з будь-якої, навіть надскладної ситуації, є вихід. 

Зокрема, принц Гаррі вказав на те, що дуже сподівається, що серіал вийде повчальним та позитивним. А також додав, що надзвичайно гордий співпрацею з Опрою Вінфрі. 

Також додають, що принц Гаррі вважає хороше психічне здоров’я ключем до сильного лідерства та цілеспрямованого самовдосконалення. 

Про знімання фільму стало відомо з офіційної сторінки у соціальній мережі Instagram принца Гаррі та його дружини Меган Маркл, герцогині Сассекської. Слід зауважити, що нещодавно подружжя створило спільну сторінку у популярні мережі, де час від часу публікують цікаві світлини та інформативні дописи. На сьогодні у сторінки королівського подружжя є 4,4 мільйони підписників. 

До слова, Опра Вінфрі – це американська акторка і ведуча ток-шоу «Шоу Опри Вінфрі». Найвпливовіша людина шоу-бізнесу в 2009 році за версією журналу Forbes. Майновий стан Опри оцінюється в приблизно $ 2,7 мільярдів, завдяки чому вона вважається найбагатшою жінкою в світовому шоу-бізнесі. На хвилі першої популярності Опра Вінфрі заснувала медіа-компанію «Harpo Productions», яка зараз є однією з найбільших компаній у всьому світі.

 

Comments

.,.,.,.