Притула прокоментував конфлікт із Фреймут: “Це дурдом якийсь”

Відомий український шоумен Сергій Притула назвав основні причини давнього конфлікту з Ольгою Фреймут та зізнався, що цьогоріч навіть не привітав колишню колегу із днем народження. Далі про це розповість lutsk-trend з посиланням на Телеканал новин “24”. 

Під час програми “Зірковий шлях” у рубриці “Кава з перцем” Сергій Притула розповів, що знаходиться з Олею Фреймут у складних стосунках, адже шість років тому жінка йому збрехала. Шоумен пригадав далекий 2013 рік, коли два телеканали “боролися” за Олю.

Тоді Фреймут працювала на “Новому”, а “1+1” намагався її переманити до себе. Сергій Притула зустрівся з білявкою наприкінці грудня та запитав прямо: піде вона до конкурентів чи залишиться. Тоді жінка відповіла, що залишається, проте за три дні стало відомо протилежне. 

Ще однією причиною “розбрату” стали дії Ольги, які не на жарт розлютили Сергія. Минулого року він привітав її з днем народження, записавши відео з сином, яке телеведуча без дозволу Притули розмістила у Instagram. Це його дуже розлютило: “Це дурдом якийсь, це некрасиво”. 

Після такого вчинку Сергій вирішив більше не вітати білявку з днем народження, тож цьогоріч так і вчинив. Крім того, Сергій висловив сподівання, що у Ольги й без нього вистачає друзів, “якими вона готова жертвувати”. 

Також нещодавно Сергій Притула став учасником ще одного скандалу. Річ у тім, що актриса Ірма Вітовська на своїй сторінці у Facebook заявила, що на президентських виборах підтримує Петра Порошенка. У відповідь на неї посипалися неприємні й навіть нецензурні реакції. Притула не зміг спокійно на це дивитися, тож відреагував на це довгим на гнівним повідомленням. 

Сергій зауважив, що у людей повинна бути повага один до одного, а культура спілкування громадян повинна мінятися в кращу сторону. Також чоловік зазначив, що якщо вже люди цитують Кузьму, ставлять вподобайки до картинок з його словами, то нехай і будуть послідовними у своїх діяннях. 

Comments

.,.,.,.