Анонс кінопрем’єр на вихідні у Луцьку

Сьогодні lutsk-trend розповість про кінопрем’єри, які можливо переглянути вже у ці вихідні.

Для любителів всесвітів DC та Marvel:

  1. “Шазам!” – фільм про супергероя, знятий за однойменним коміксом видавництва DC Comics. В сюжеті розповідь про юного хлопця Біллі Бетсона, який стає дорослим та крутим супергероєм, вимовляючи магічне слово “шазам”. Він володіє силами шести легендарних богів та героїв: мудрістю Соломона, силою Геракла, стійкістю Атланта, міццю Зевса, хоробрістю Ахіллеса та швидкістю Меркурія. Це сьома кінострічка розширеного всесвіту DC.

  2. “Капітан Марвел” – заснований на коміксах Marvel Comics та є 21 фільмом кінематографічного всесвіту Marvel. Розповідає стрічка про Керол Денверс, яка завжди мріяла літати та вступила до Військово-повітряної академії. Отримавши звання майора, вона потрапила до ЦРУ на чолі з Ніком Ф’юрі. Якось, стикнувшись з інопланетною расою, Керол отримала супергеройські сили та взявши собі нове ім’я – Капітан Марвел – розпочинає боротьбу із галактичними злодіями.

Для любителів жахів та трилерів:

  1. “Ми” – в центрі сюжету сімейна пара Гейб та Аделаїда Вілсон, яка разом зі своїми дітьми вирушила на відпочинок. Проте, несподівано, в їхню сімейну ідилію не втручаються незнайомці, які виглядають в точності як вони.

  2. “Кладовище домашніх тварин” – американський фільм жахів, заснований на однойменному романі Стівена Кінга. Стрічка розповість про доктора Луїса Кріда, який разом із сім’єю переїхав до маленького містечка. Будинок, в якому оселились герої, знаходиться неподалік кладовища, на якому місцеві жителі ховають своїх загиблих тварин. Одного разу кіт Луїса загинув під колесами вантажівки. Наступного ранку після похорону на тому самому кладовищі, доктор з жахом розуміє – кіт повернувся живий.

Для маленьких глядачів:

  1. “Як приручити дракона 3” – третя захоплива історія пригод Іккінга та його дракона Беззубика розповість про відкриття, яке змінить життя головного героя, проте поставить під загрозу всіх вікінгів. Їм доведеться покинути свої помешкання та здолати безжалісного мисливця на драконів.

  2. “Дамбо” – рімейк діснеєвського мультфільму 1941 року, створений режисером Тімом Бертоном. Казкова історія про те, як слонення на ім’я Дамбо змінило життя ветерана війни Холта Фаррієра, адже незабаром, військовий дізнається про надзвичайне вміння Дамбо – літати.

Для любителів драм та комедій:

  1. “Вулкан” – українсько-німецька стрічка про чоловіка на ім’я Лукас, який переживає кризу середнього віку. Він працює перекладачем в київському офісі ОБСЄ та в складі моніторингової місії направляється на кордон із Кримом. Після низки дивних обставин Лукас лишився сам у маленькому місті. В ньому головний герой знайомиться з місцевим диваком Вовою. Слідкуючи за ним, Лукас поринає в життя української провінції, в світ, який виходить за рамки свідомості.

  2. “Давай танцюй” – український фільм про талановитого танцюриста Микиту, який приїхав до столиці на участь у грандіозному танцювальному турнірі. Його ціль – перемога, щоб допомогти коштами своєму брату, який збирає на операцію. Найбільшим випробуванням для Микити стало кохання, яке він зустрів на танцполі. Отримати перемогу виявляється не так просто.

Гарного перегляду та чудових вихідних.

 

Comments

.,.,.,.