«ГаРмИдЕр» покаже у Луцьку виставу для дорослих

Цієї неділі луцька театр-студія «ГаРмИдЕр» покаже своїм глядачам документальну виставу «Кордон». Дійство буде сповнене розмов учасників проекту, що знаходяться по обидва боки українсько-польського кордону, й базуватиметься на реаліях життя. Загалом «Кордон» розповість про кордони між країнами, між нами та всередині нас самих – розповідає інформаційне агентство «Волинські новини». Далі про це розповість lutsk-trend.

Сценарій документальної вистави сповнений життєвих історій та фактів, які взяті з реального життя. Сюжет вистави стане художнім полотном для розгортання на ньому розмови, що стане рефлексією над становищем свідомості, яка нині царить у суспільстві. Така розмова може відбутися також як рефлексія подолання перешкод, які викликані ситуаціями у суспільстві та ментальними особливостями представників обох країн – України та Польщі.

На сцені зустрінуться 5 зовсім різних жінок, які опинилися в екзистенційній ситуації очікування та відкрили свої найпотаємніші та найболючіші елементи, що роїлися у свідомості, які діляться тим, що викликає доволі суперечливі емоції: сміх, сором та сльози.

Вистава відбудеться 7 квітня за підтримки Генерального консульства Республіки Польщі у Луцьку. Початок о 18:00.

Дійство відбудеться у Луцькому районному будинку культури за адресою: вулиця Ковельська, 56. Вхід за благодійним внеском.

На виставу встановлено вікове обмеження 16+, тож переглянути її особисто зможуть не всі.

Нагадаємо, що у квітні театральний колектив із Авдіївки покаже у Луцьку  інтерактивну виставу «Щоденник ельфа», у якій покаже актуальну для підлітків тему з проблематики родинних стосунків. Актори вже приїздили до нашого міста минулого року з філософською казкою «Бути собою», за яку вони на фестивалі «Авдіївка ФМ» отримали «Гран-прі».

Фото з офіційної сторінки театр-студії «ГаРмИдЕр» у Facebook

Comments

.,.,.,.