Актори з Авдіївки покажуть інтерактивну виставу у Луцьку

З 4 по 10 квітня 2019 року у Луцьку проходить культурний проект «Lutsk Junior Theatre». Учасниками театру є дитячий колектив з міста Авдіївка Донецької області – інформує відділ інформаційної роботи Луцької міської  ради. Далі про це розповість lutsk-trend.

Проект був започаткований ще у листопаді 2017 року благодійною організацією «Творчість заради життя» за підтримки Луцької міської ради. Основна мета культурного проекту – популяризація театрального мистецтва, а також налагодження творчих контактів дітей і молоді. А це можна забезпечити шляхом залучення їх до культурно-мистецької освіти.

Вчора у Луцьку відбулася зустріч виконувача повноважень міського голови, секретаря міськради Григорія Пустовіта та театрального колективу з Авдіївки «Дивограй». Вітаючи гостей у нашому місті, Григорій Пустовіт зазначив, що те, що вони знайшли можливість візитувати до Луцька є дуже чудово й побажав щоби він став для учасників театрального колективу приємним відкриттям.

Керівник благодійної організації «Творчість заради життя» Наталія Журавльова розповіла, що за час реалізації проекту Луцьк встигли відвідати 24 театральні колективи з різних областей України, а це більше 400 учасників. Дитячий колектив із Авдіївки минулого року теж приїздив до Луцька. Результатом участі в проекті стала філософська казка «Бути собою», яку колектив презентував на фестивалі «Авдіївка ФМ» та отримав за неї «Гран-прі».

Цьогоріч театральним колективом «Дивограй» у Луцьку буде представлена інтерактивна вистава «Щоденник ельфа». Побудована вона на актуальних для підлітків темах, зокрема стосовно проблематики родинних стосунків.

У Луцьку колектив з Авдіївки презентує виставу 9 квітня на сцені музичної школи №1 імені Фредеріка Шопена за участі її учнів. 1 травня ними буде презентована вистава у рідному місті на фестивалі мистецтв «Авдіївка ФМ».

Comments

.,.,.,.