Зірки Голлівуду «образились» на «Оскар»

Більше 300 зірок Голлівуду образились на американську кіноакадемію «Оскар» за її рішення не демонструвати в ефірі нагороджень. Зокрема, до списку увійшли: Клуні, де Ніро, Скорсезе, Тарантіно та багато інших акторів. Про це пише lutsk-trend, з посиланням на Твій Портал.

Такий крок організаторів престижної премії обумовлений бажанням скоротити ефірний час.

Відтак, американська кіноакадемія оприлюднила заяву, згідно з якою вручення нагород у всіх 24 номінаціях відбудеться в «традиційному форматі». Організатори пішли на цей крок, щоб збільшити аудиторію, після того, як в 2018 році її розмір впав до рекордно низького рівня.

Планувалося, що призи в таких категоріях, як: «Краща операторська робота», «Кращий монтаж», «Кращий короткометражний анімаційний фільм», «Кращий грим і зачіски» будуть вручати саме під час рекламної паузи, і їх можна буде подивитися тільки онлайн – в соціальних мережах або на офіційному сайті премії.

Близько трьохсот голлівудських зірок масово виступили проти рішення Американської кіноакадемії. Знаменитості, включаючи акторів Меріл Стріп, Джорджа Клуні та Роберто де Ніро, режисерів Мартіна Скорсезе, Квентіна Тарантіно та Спайка Лі, підписали відкритий лист, де напряму звинуватили академію в знеціненні професій і образі професіоналів, які невпинно працюють в цих чотирьох областях.

До слова, «Оскар» – це найпрестижніша нагорода в кінематографі США та щорічний приз із багатьма номінаціями. Вручається з 1929 року Американською академією кіномистецтва, створеною Луїсом Маєром з кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer у 1927-му. Сам приз — позолочена статуетка, знана з 1939 року як «Оскар».
 

Comments

.,.,.,.