Творці «Гри престолів» готують міні-серіал про Чорнобиль: з’явились перші кадри

Телеканал Home Box Office знімає міні-серіал про Чорнобильську катастрофу.  Про це пише The Village та УКРІНФОРМ. Далі розповість lutsk-trend.

Серіал про аварію на Чорнобильській атомній електростанції, яка сталася 26 квітня 1986 року, буде знято у жанрі драми, він матиме 1 сезон з п’яти серій. Прем’єра запланована вже на 2019 рік.

Відомо, що у головних ролях будуть відомі актори, а саме: британські актори Джаред Харріс («Корона», «Експеримент: Зло») та Эмілі Уотсон («Еверест», «Кінгсмен: Золоте кільце»), а також відомий шведський актор Стеллан Скарсгард (“Тор”, “Месники”, «Німфоманка»). А от сценаристом стрічки став американський сценарист і режиссер Крейг Мезін, який був керівником Walt Disney Company у 90-ті роки.

Американський телеканал HBO опублікував перші кадри серіалу «Чорнобиль», які проходили у Вільнюсі.
 

чорнобиль

чорнобильчорнобильчорнобиль

«Історія про атомну аварію 1986 року, одну з найстрашніших катастроф в історії, про сміливих чоловіків та жінок, які принесли неймовірні жертви, щоб врятувати Європу від надзвичайної катастрофи», – йдеться в описі HBO.

HBO – це підрозділ Time Warner, який здійснює мовлення з двох 24-годинних кабельних каналів: HBO і Cinemax. Цей телеканал має велику аудиторію у США – понад 40 млн абонентів. Підрозділи HBO та спільні підприємства з її участю здійснюють мовленя у більш ніж 50 країн світу. Передачі  (здебільшого телесеріали) були закуплені більш ніж в 150 країнах.

Серед найвідоміших телесеріалів виробництва каналу HBO: «Секс і Місто», «Справжня кров» та екранізація циклу романів Джорджа Мартіна «Пісня льоду і полум’я», «Гра престолів».

Відтак, Чорнобильська катастрофа – техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території УРСР, в ніч на 26 квітня 1986 року. Руйнування мало вибуховий характер, реактор було повністю зруйновано і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин.
 

Comments

.,.,.,.