ТОП-5 фільмів до Дня Святого Валентина

День Святого Валентина – чудове свято для усіх закоханих. Ті, хто має других половинок намагаються провести цей день разом. Зазвичай, влаштовують романтичну вечерю, йдуть до ресторану, кіно, або ж проводять приємно час на вечірній прогулянці, ось-ось поринувшим у сон, містом.

Але, на жаль, не усі люди у цей день можуть бути поруч зі своїми обранцями. Тому, lutsk-trend, з посиланням на 24 канал, підготував для вас підбірку затишних, атмосферних стрічок, які огорнуть вас теплотою та затишком. Завдяки цим фільмам, ви відкинете надокучливі думки про самотність та зануритесь у цікаві та приємні сюжети.

 1. ”Коханий з майбутнього”.
  Романтична комедія, де хлопчина у 21 рік дізнається, що має здатність подорожувати у часі. Закоханий юнак, який зазнає постійних невдач з Мері, вирішує знову і знову повертатися в часовому просторі і змінювати деталі першого побачення, які на його думку були неідеальними. 
 2. ”P.S. Я кохаю тебе”.
  Захоплююча історія про двох закоханих. У них була надзвичайна любов, але чоловік помер від пухлини. Жінка впала в затяжну депресію. Але, раптом, ні звідти починають приходити листи від її покійного чоловіка. Він,немов, допомагає їй жити далі.
 3. ”Вічне сяйво чистого розуму”.
   Закохана пара після довгих і тривалих стосунків розуміє, що через їхню деяку несхожість характерами та вподобаннями, ситуація далі продовжуватись не може. Але, доля вирішує інакше.
 4.  ”Гордість і упередження”.
  Чудова британсько-французька екранізація роману англійської письменниці Джейн Остін. Велика сім’я виховує відразу 5 дочок, але чоловік на селищі лишається один. І кожна з них, намагається закохати у себе заможного холостяка.
 5. ”Скотт Пілігрим проти всіх”.
  Фільм, знятий за мотивами серії коміксів, що розповідає про історію одного 20-річного хлопця Скотта Пілігрима.

Comments

.,.,.,.