Електросамокат для подорожей: чи підійде, і як вибрати

В Україні є багато цікавих місць, які варто відвідати. Який тип транспорту для цього вибрати? На великі відстані краще пересуватися поїздом або власним автомобілем. А ось далі можна вибирати засіб пересування залежно від ландшафту та якості доріг. Наприклад, у Карпатах набирають популярності поїздки на квадроциклах. Екстремали обирають гірські велосипеди. А для екскурсій містом цілком підійде електросамокат.

ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРОСАМОКАТУ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

Незалежно від того, вирушаєте в поїздку на особистому автомобілі або поїзді, електросамокат має компактні розміри і складну конструкцію. Його без проблем розмістіть у багажнику або на багажній полиці у купе. Після приїзду в кінцеву точку маршруту, машину можна залишити на стоянці та вирушити в екскурсію самокатами всією родиною. Переваги очевидні:

 • можливість краще розглянути визначні пам’ятки Києва, Львова чи Одеси;
 • просте та інтуїтивно зрозуміле управління;
 • відносно недорогі за вартістю моделі мають значний запас ходу до 15-20 км, а якщо батарея підвищеної ємності, її заряду вистачить на кілька днів – до 55-80 км;
 • львівськими вуличками зі старовинною бруківкою добре їздити самокатами з пневматичними або перфорованими шинами діаметром від семи дюймів;
 • якщо виникає необхідність пересісти на тролейбус або маршрутне таксі, самокат можна скласти та покласти у зручний чохол, вага його становить від 6 кг.

Пристрої з колесами 10 дюймів використовують для поїздок легким бездоріжжям. Якщо виникне бажання, можна виїжджати на міжміські асфальтовані дороги, щоб виїхати за місто і подихати свіжим повітрям. Як бачимо, переваг достатньо.

ВИБРАТИ ЕЛЕКТРОСАМОКАТ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ ТА ПОДОРОЖЕЙ

Вартість самокату з електродвигуном залежить від характеристик. Найдешевші моделі для дітей, наприклад Like.Bike Twist, коштують у межах до трьохсот доларів. Їх особливості:

 • розраховані на вагу райдера до 60 кг;
 • колеса 6,5 дюйма дозволяють їздити асфальтом і долати дрібні нерівності і перешкоди;
 • потужний двигун на 250 Вт;
 • батарея забезпечує запас ходу до 15-20 км на швидкості 25 км/годину.

Дорослим потрібно орієнтуватися на моделі з допустимим навантаженням, яке відповідає вазі до 100 чи 150 кг. Для виїздів на короткі дистанції не потрібно переплачувати за додаткову потужність двигуна або ємнісну батарею. Відмінно зарекомендували себе серед покупців електросамокати бюджетного класу Like.Bike One, Ninebot, Xiaomi Mi Scooter та інші за ціною до 20 тисяч гривень.

Якщо ж бажаєте підібрати щось із вищої категорії, орієнтуйтеся на такі характеристики:

 1. потужністю двигуна – не менше 360 Вт;
 2. ємність АКБ – від 400 Втч і більше, що забезпечить запас ходу 30-60 км;
 3. великі колеса 10 дюймів пневметичного типу із системою амортизації;
 4. швидкість, що розвивається від 20 км/год.

Підібрати відповідну у всіх відносинах модель електросамокату для дорослого або дитини не складе труднощів, оскільки в магазинах офіційних дилерів представлений дійсно великий вибір.

Comments

.,.,.,.