Про Волинь знімуть фільм

Про наш рідний край планують відзняти мінісеріал. Про це дізнався lutsk-trend, посилаючись на ІА “Волинські новини” розповімо усі подробиці.

Усього чотири серії в документальному кіно покажуть природу Волині та розкажуть про її історію. Нещодавно з’явився трейлер до цього фільму.

Режисер Олександр Стеренчук виступив автором задуму та головним натхненником проєкту.

Про ідею та команду

Олександр розповів, що ідея відзняти стрічку про українську природу виникла досить давно. На жаль, українці не мають жодного гідного фільму про флору та фауну нашої країни, хоча пишатися нам є чим. Режисер сказав:

“Бо наша Прип’ять не гірша за Амазонку, а наші рівнини не поступаються за красою африканській савані.”

волинські ліси

Також, пан Стеренчук розповів про команду, за допомогою яких фільм про Волинь знімається:

  • Олександр Соловей та Сергій Мирончук — оператори проєкту;
  • Костянтин Крижалов — аерознімання;
  • Юлія Бабій — експерт, гід, співорганізаторка;
  • Олександр Дмитрук — допомагає з логістикою.

Головний режисер кінострічки розповів про те, що досі шукає спонсорів для втілення усього задуманого в життя.  Адже бюджет на знімання такого роду фільму — дороге задоволення, проте Олександр запевнив, що ці документальні епізоди винесуть питання екології (вирубування лісу, мисливство, лісництво та обміління річок та озер) на масштабний рівень.

Дуже цікаво, як команда на чолі з Олександром Стеренчуком міркують над назвою цієї кінострічки. Вони планують залучити різних фахівців та істориків до грамотного підбору назви. Серед варіантів:

  • Terra Gileya – “земля, де випадає багато дощів”;
  • Ладомерія.

За словами натхненника проєкту назв та думок безліч, але ім’я цих епізодів має бути правильним. Також, автор наголосив, що серії, орієнтовно, будуть по тридцять хвилин та покажуть усі чотири пори року. Цей фільм нагадуватиме випуски National Geographic.

Також, у планах в пана Стеренчука ще один проєкт — це комедія з елементами криміналу “Ностальгія”. Фільм готовий до знімання майже повністю та наразі ведуться переговори з продюсерами. Проте, не всі в захваті від сценарію через нестандартний і неформатний сюжет стрічки. На відміну від шаблонних фільмів, основний сюжет розвертається за тиждень, а не за дві доби.

Олександр запевняє, що українці вміють знімати якісне кіно, проте більшість не наважується робити це за власним баченням і по новому.

До речі, мета фільму про Волинський край — показати українцям, що на природу можна їхати не лише заради полювання, а й просто милуватися красою лісу.

Comments

.,.,.,.