Фільм про українських жінок, які пережили війну покажуть у Луцьку

Lutsk-trend дізнався про подію, яка відбудеться незабаром у Луцьку в Палаці культури. Посилаючись на ІА “Волинські новини” розповімо детальніше.

Вже у цю п’ятницю, 27 вересня, в Палаці культури відбудеться прем’єра кінострічки “НЕZЛАМНІ”. Цей фільм складається з короткометражних документальних стрічок про українських жінок-військовослужбовців. Їх розповіді — це пережита війна, полон у ворогів, тортури, фіктивні розстріли та знущання. Не дивлячись на весь жах пройденого шляху — вони лишилися живими, не зламалися, займаються волонтерством, змінюють власні життя та долі ветеранів, переселенців, полонених та цивільних заручників в кращу сторону. Також, у міжнародному суді дають свідчення щодо дій бойовиків.

Фільм покаже не лише три абсолютно непересічні долі жінок, він розповість про понад три тисячі українців, які пройшли полон та потребують державного захисту, а саме: соціально-правової підтримки та офіційного статусу.

Організатори розповіли, що метою проєкту є — донести історії полонених до людей, щоб їх почули та нагадати про тих військових та цивільних українців, які досі перебувають у полоні ворожої країни.

Громадська організація “Правозахисна Група “Січ” - автор циклу документальних фільмів. До слова, вони надають юридичну допомогу, безкоштовно, усім постраждалим від війни на Донбасі. 

Проєкт отримав підтримку Інституту з висвітлення війни та миру (Грузія, Тбілісі) та New media advocacy project (США, Нью-Йорк).

Для охочих поспілкуватися з героїнями стрічки та режисером — після перегляду буде така можливість.

Отож, запрошуємо всіх до Палацу культури 27 вересня. Початок о 18.00.

Вхід безкоштовний.

Нагадаємо, український фільм “Кіборги”, режисера Ахтема Сеїтаблаєва, розповів усім українцям, і не тільки, історію війни за Донецький аеропорт. Прем’єра стрічки відбулася 7 грудня 2017 року. Наразі, “Кіборги” у вільному доступі для перегляду через інтернет.

Коментарі