Лучан запрошують на допрем’єрний показ фільму “Іловайськ”

Торгово-розважальний центр “Порт Сіті” запрошує лучан та гостей міста на допрем’єрний показ українського фільму “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас”. Усі подробиці розповість lutsk-trend із посиланням на Район.Луцьк

Завтра, 23 серпня, у кінотеатрі PremierCity відбудеться безкоштовний захід, присвячений річниці Іловайського котла. Під час цього заходу відбудеться показ фільму про той тяжкий бій, як для українських військових, так і для усієї України. Також, відбудеться спілкування з творцями кінострічки, волонтерами та учасниками антитерористичної операції.

За основу сценарію взята реальна історія, яку розповів командир батальйону “Донбас” Тарас Костанчук. До слова, пан Тарас є головним продюсером фільму та зіграв у ньому самого себе. Проте, увесь батальйон став головним героєм стрічки.

Фільм покаже історії й загиблих бійців – “Скіфа”, “Шульца”, “Самольота”, “Франко”, “Карата” та інших. Майже п’ятдесят військових “Донбасу”, які вижили в Іловайському котлі, взяли участь у зйомках кінострічки.

Тарас Костанчук разом із бійцями розкажуть та покажуть усім про те, що відбувалося під час того бою: як п’ять років тому, увійшовши до Іловайська, добровольчі батальйони взяли під контроль частину містечка. На жаль, українські військові опинилися у полоні російських військ, які ввійшли до міста. “Бішут” – це позивний командира, разом із товаришем отримали значні поранення та не змогли відступити. Прихисток знайшли у старенької Петрівни та були змушені переховуватися у квартирі. 

Усе, що відбувалося далі — буде показане у фільмі про Іловайськ та мужніх добровольців “Донбасу”.

Режисером фільму став Іван Тимченко.

Початок о 18.00.

Нагадаємо, Іловайський котел — це бойові дії, які відбувалися з 6 серпня по 3 вересня 2014 року. В ході яких, українські військові були захоплені ворожими силами. 29 серпня було відкрито “зелений коридор” задля безпечного виходу українців з полону російських військових. Проте, під час виходу з Іловайську, добровольчі загони були розстріляні стороною країни-агресора.

Comments

.,.,.,.