“King Size” – неперевершений квартет з Волині, що грає український рок

 

Західна Україна подарувала українському шоу бізнесу чимало зірок, які прославились завдяки колоритному та глибокому виконанню ліричних, соціальних, патріотичних та бунтівних композицій. Волинь є батьківщиною ще одного легендарного колективу “King Size”, який вже 25 років підкорює серця слухачів. Далі на lutsk-trend.

Як створювався колектив “King Size”

1

В далекому 1994 році, коли Україна лише починала своє усвідомлення та становлення, як незалежна держава, у Луцьку з’явився свій гурт, що “лабав” рок та рок-н-рол. Троє музикантів та вокаліст, які в дев’яностих грали в різних музичних колективах, але врешті решт вирішили об’єднатися, щоб творити стильну та якісну музику. Саме так  гітарист та співак Степан Чумак, бас-гітарист Юрій Братасюк, барабанщик Валерій Сивий та вокаліст Олег Дмитрук  стали єдиним колективом з яскравою назвою “King Size”.

Члени групи були досвідченими музикантами та неодноразово виступали на сцені практично всіх, популярних на Західній Україні, фестивалях, тож після створення “King Size” рішуче ринулися до бою. 

Перемоги на фестивалях та ріст популярності колективу

8

Вже за два роки після створення луцькі рокери виступили на всеукраїнському телевізійному фестивалі “Мелодія-96”. Їх пісня під назвою “Добро і зло” підкорила журі, тож доволі молодий колектив “King Size” завоював першу премію. Апогеєм конкурсу став різдвяний фінальний виступ, який відбувся у Львівській опері. 

Після такого успіху музиканти вирішили записати цілий альбом, назву довго не шукали – “Добро і зло”, як і їх переможна пісня на “Мелодія-96”. Записувати свій перший альбом “King Size” вирішили у рідному Луцьку на студії звукозапису “Олекса”. На жаль, фани так і не змогли придбати записаний альбом. Волинські музиканти не змогли змиритися з правилами гри та влитися у тогочасний шоу бізнес, який лише почав зароджуватися та розвиватися. Принципові музиканти немов задихалися та не могли реалізуватися. Свою творчість та спробу долучитися до шоу бізнесового життя вони називали штормом у кориті з водою. Саме тому “King Size” вирішили не розпилятися та осісти у рідному Луцьку. 

Перші шість років існування “King Size” виступав у стартовому складі, але на початку 2000 року вокаліст Олег Дмитрук вирішив покинути колектив. Так гурт став виступати тріо, а вокалом зайнявся гітарист Степан Чумак. Знову квартетом волинський гурт став у 2003 році. Новим членом колективу став кримчанин Олександр Басов. Ще через п’ять років у “King Size” з’явився новий ударник, а останнє оновлення складу відбулось у 2010 році – до колективу приєднався Павло Завада. 

Чим живе “King Size” сьогодні 

На даний момент луцький гурт найчастіше можна почути наживо у місцевому пивному клубі “Майдан”. По Україні музиканти гастролюють рідко, а от у Польщі стильних та колоритних музикантів приймають з відкритими обіймами. Зараз музиканти активно обговорюють можливість запису нового альбому та зміну назви на більш патріотичну. Проте все це поки що лише в планах. Далі буде. 

Comments