Треба заборонити, – Олег Скрипка шокував заявою щодо Євробачення

Популярний український співак, очільник гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка взяв участь у шоу «Слава+», де під час інтерв’ю з ведучим Славою Дьоміним поділився думками стосовно пісенного конкурсу Євробачення. Про цікаві погляди співака щодо вокального конкурсу розповість lutsk-trend з посиланням на Телеканал новини «24».

Олег Скрипка розповів, що має бажання стати культурним диктатором, так як знає толк в музиці й розуміє, які пісні хочуть слухати інші люди. З його слів, таке вже існує в інших країнах Європи, наприклад, в Австрії, де відвідування балу – одна з форм відпочинку.

Окрім того, співак зробив заяву про те, що якби він був при владі, то обов’язково б заборонив в Україні слово «Євробачення». Скрипка додав, що це жарти, проте всю «жлоб-культуру» варто було б заборонити. Він зазначив, що так як заборонене ГМО через шкоду здоров’ю людини, так і те, що псує здоров’я нації повинне бути забороненим.

На запитання Слави Дьоміна, чи співачка MARUV, яка стала переможницею Національного відбору Євробачення, завдає шкоди здоров’ю інших, Олег Скрипка однозначної відповіді не дав. Проте він зізнався, що для розуміння того, яка музика справді чинить згубний вплив на здоров’я нації, необхідно найняти експертів, проводити відповідні дослідження й демонструвати висновки, зроблені на основі цього.

Також співак зазначив, що людям подобається не тільки Євробачення, а й вбивство, порнографія та наркотики, проте все є забороненим. Тож, те, що культурно вбиває людей, потрібно заборонити.

Також співак додав, що у нині у нас існує монополізація культурного простору, який треба демонополізувати давши людям можливість обирати. На заперечення ведучого, про те, що людям все ж є з чого обрати, Скрипка зауважив, що в нас дуже низький рівень різноманіття.

Повний випуск інтерв’ю з Олегом Скрипкою можна переглянути тут.

Comments

.,.,.,.