У луцькому кінотеатрі покажуть фільм польською мовою

Вже цього понеділка, 27 травня 2019 року, лучани зможуть переглянути польську стрічку з оригінальним озвученням. Кінопоказ пройде в рамках проекту “Дискусійний кіноклуб в Луцьку” – інформує Район.Луцьк. Далі про це розповість lutsk-trend.

У рамках проекту “Дискусійний кіноклуб в Луцьку” у місті відбудеться третій показ стрічки польською мовою. Лучани цього разу дивитимуться фільм польського режисера Лукаша Палковського “Найкращий”, що в оригіналі звучить як “Najlepszy”. Щоправда, для того щоби взяти участь у перегляді, необхідно заповнити невелику реєстраційну форму – тут.

Польський фільм розповість історію спортсмена, якого знає та яким захоплюється увесь світ. Надихнуло режисера на створення кіно, сповненого падінь, зусиль та віри у себе, життя спортсмена Єжи Гурського. Хлопець у молодості захоплювався наркотиками та сидів у в’язниці, йому пророкували життя у інвалідному візку. Проте, він не здався, став на ноги та почав тренуватися, а згодом встановив рекорд, який протягом десяти років ніхто не міг побити. 

Перед кінопоказом представник Центру кінокультури Zorza Пьотр Стемальщук проведе вступну лекцію. Після перегляду фільму пройде його обговорення, де кожен зможу висловити свою думку та обмінятися враженнями з іншими глядачами. Показ стрічки відбуватиметься мовою оригіналу, проте, для кращого розуміння будуть використані українські субтитри.

Перегляд фільму польською мовою відбудеться о 18:30 у кінотеатрі “Multiplex”, що знаходиться у розважальному центрі “Промінь” за адресою: проспект Президента Грушевського, 2. 

Проект “Дискусійний кіноклуб в Луцьку” реалізується Генеральним консульством Республіки Польща в Луцьку. До організації переглядів також залучені студенти-полоністи одного з факультетів СНУ імені Лесі Українки. 

Comments

.,.,.,.