У Луцьку відчинили бізнес-школу для підлітків

У Волинський обласній бібліотеці юнацтва, вже вдруге проходитиме бізнес-школа для дітей віком від 12 до 15 років, під назвою «Енергія змін».

Як повідомляє lutsk-trend, з посиланням на Район.in.ua, урочисте відкриття школи відбулось 9 грудня.

До слова, навчатимуть дітей надзвичайно важливим навичкам та вмінням у наш час. Тут ви здобудете знання з підприємницької діяльності, самоорганізованості, навчитесь, як працювати у команді, та почуєте про переваги , щодо реалізації себе на Україні. Також, заняття будуть спрямовувати на розвиток підприємницького мислення, яке в майбутньому допоможе вашій дитині стати успішним. Діти матимуть змогу послухати лекції від успішних підприємців Волині.

Вік учасників обмежений – від 12 до 15 років, але організатори зазначають, що якщо дитина старша, але має велике бажання навчатись у бізнес школі «Енергія змін», то вони з радістю приймуть його у команду амбітних, цілеспрямованих, та активних учнів, які прагнуть змін не лише в середині себе, але й в Україні.

Заняття у бізнес-школі спрямовані на те, аби діти здобули важливі навички, які допоможуть в майбутньому відкрити власну, успішну справу.

«У школі вчать багато всього, та не вчать заробляти гроші, тому ми вирішили, що маємо бути тим пазликом і долучитися до закладів освіти. Хочемо навчити створити своє підприємство чи розпочати якусь справу і отримувати від цього задоволення», – розповіла координатора проекту Аза Голощапова.

Слід зазначити, що навчання буде абсолютно безкоштовним, та максимально зручне для дитячого сприйняття. Адже, теоретичні лекції триватимуть не більше 30 хвилин, а практичні блоки будуть надзвичайно цікавими.

Як зазначає координатор проекту, минуло річ, учасники школи мали можливість брати участь у різноманітних квестах, бізнес-іграх, тренінгах, а також у екскурсіях на підприємствах. Розповідають, що цього року на підлітків чекатимуть також, не менш, цікаві заняття. До прикладу, на базі підприємства «Модерн-експо» діти будуть вирішувати певні бізнес-задачі, за які будуть отримувати приємні бонуси.

Також, учасникам школи потрібно буде виконувати цікаві домашні завдання.

Заняття проходитимуть раз у тиждень, тривалістю три години, з перервою на чай.

Comments

.,.,.,.