Лучан запрошують взяти участь у «Різдвяній майстерні»

Департамент культури Луцької міської ради запрошує усіх бажаючих лучан взяти участь у роботі «Різдвяної майстерні».

Як повідомляє lutsk-trend, учора, 19 грудня, відбулась презентація творчого проекту «Різдвяна майстерня» в арт-галереї «Луцьк».  Слід зазначити, що цей захід проводиться у нашому місті вже шостий рік поспіль. Кожного року кількість учасників збільшується, адже це чудова можливість для дітей та дорослих, опанувати різноманітні техніки виготовлення святкової атрибутики, а також ознайомитися із автентичними традиціями святкування Різдва на Волині.

Щорічно цей проект реалізовується завдяки департаменту культури Луцької міської ради, а також, за підтримки громадської організації «Рукотвори Волині».

До участі будуть залучені діти різних пільгових категорій. Зокрема, сьогодні, уже вчилися виготовляти різноманітні цікаві виробу власноруч діти учасників АТО та ООС.

Цьогоріч, на відкритті побували виконувач повноважень міського голови, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт та директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів.

“Усі ви знаєте, що Святий Миколай є покровителем нашого рідного міста. А ще він любить та оберігає усіх діток. Сьогодні ви долучаєтеся до процесу творення чогось нового, власним руками зможете виготовити цікаві вироби та іграшки» – зазначив Григорій Пустовіт.

 А також додав, що бажає усім учасникам отримати якомога більше позитивних емоцій від процесу.

Захід не обійшовся й без пісенних подарунків. Зокрема, для діток, викладачів та почесних гостей виступив ансамбль «Волиняни» Луцької музичної школи №3.

Зазначають, що проект розпочався 19 грудня 2018 року та триватиме до 19 січня 2019 року.

Майстер-класи даватимуть 16 різноманітних майстрів своєї справи, а також, залученими будуть етнографи, флористи, та інші.

Запрошують до участі усіх бажаючих!

різдвяна майстерняріздвяна майстерня

 

Comments

.,.,.,.