У США відбудеться перший в історії вегетаріанський тиждень моди

Вперше в історії світової моди в Лос-Анджелесі (США) відбудеться вегетаріанський тиждень моди – Vegan Fashion Week. Засновником Vegan Fashion Week стала стиліст і активістка, а також захисниця прав тварин – Еммануель Риєнда. Про це пише lutsk-trend, з посиланням на Ukr.Media.

З 1 по 4 лютого буде тривати тиждень моди на підтримку тварин. Це чудова можливість для молодих брендів, які не використовують у створенні одягу справжнє хутро.

Влада Лос-Анджелеса наслідувала приклад Західного Голівуду та Сан-Франциско підтримавши повну заборону стосовно продажу речей та аксесуарів, які містять справжнє хутро.
Відтак, через два роки набуде чинності законопроект про повну заборону спражнього хутра, якщо його підпише губернатор.

Минулоріч від хутра відмовились велика кількість відомих брендів:  Jean Paul Gaultier, Gucci, DKNY і Donna Karan, Versace, Diane Von Furstenberg і інші.

Засновниця Vegan Fashion Week розповіла, що прагне акцентувати увагу на захисті прав тварин і усього навколишнього середовища.  Вона зауважила, що цей захід – заклик до припинення їхньої експлуатації в модній індустрії. Такий тиждень моди дасть змогу звернути увагу багатьох людей на таку актуальну і кричущу проблему в усьому світі.

Відкривати Vegan Fashion Week буде святкова вечірка, де з промовою про проблеми клімату та навколишнього середовища виступить лауреат Нобелівської премії миру Роберт Лемпер.

Сам же захід відбуватиметься в California Market Center і буде включати в себе подіумні шоу і презентації дизайнерів, які підтримують усвідомленість у фешн-індустрії, а також виставку, присвячену еволюції веганскої моди.

Так, в рамках цього тижня моди будуть представлені цікаві та корисні альтернативи, які не шкодять тваринам, в області їжі, краси та моди.

Comments