Тіна Кароль отримала нагороду на кінофестивалі

Тіна Кароль талановита не лише співачка, але й акторка. Нещодавно, вона у одній з соціальних мереж похизувалась фотографією престижної нагороди на кінофестивалі SFAAF. Про це розповідає lutsk-trend, з посиланням на Lifestyle24.

Тіна отримала нагороду за найкращу жіночу роль, адже, майстерно відтворила непросту історію молодої жінки. Також, відзнаку від кінофестивалю отримав і режисер стрічки – Євген Баранов, який саме і створив інтелектуальне, короткометражне кіно під назвою «Колишні».

Тіна Кароль поділилася зі своїми підписниками у соцмережі цією радісної новиною, написавши: 

«Фільм “Колишні” здобув перемогу на кінофестивалі SFAAF відразу у двох номінаціях. Вітаю всю команду з ще однією перемогою!»

Як раніше було відомо, у червні зірка анонсувала вихід короткометражного фільму «Колишні» , в якому вона зіграла роль головної героїні. Задля зйомок, за задумами режисерів, їй довелось кардинально змінити свій імідж: Тіна Кароль постала перед глядачами з темним, коротким волоссям.

Згідно сюжету фільму, молода жінка намагається знайти своє кохання та побудувати з ним міцні та щирі стосунки. Але, натомість, її постійно переслідують фантоми колишніх хлопців. І найголовніше рішення свого життя, героїня повинна прийняти самостійно – жити минулим або ж сьогоденням.

До слова, кінофестиваль SFAAF базується в Чилі. На його нагороди можуть претендувати абсолютно усі автори стрічок, які подали свої заявки. Зазначають, що доволі важливим критерієм є наявність іспанських або ж англомовних субтитрів. Кожного місяця, журі кінофестивалю відбирають найкращі стрічки, та публікують їх на власному, офіційному сайті.

Нагадаємо, Тіна Кароль – українська співачка, акторка, автор пісень, телеведуча, Народна Артистка України.

Comments

.,.,.,.