Американці знімуть документальний фільм про Юлію Тимошенко

Зйомки документального фільму про кандидатку у президенти Юлію Тимошенко під назвою “Believe” вже розпочалися. Про це розповіла американська режисерка Мері Ламберт. Повідомляє lutsk-trend, з посиланням на “Українську правду“. 

Про це стало відомо зі слів американської режисерки під час презентації у понеділок, в Києві. Жінка розповіла, що велика частина її роботи пов’язана з тим, щоб показувати жінок, які мають вплив на своє життя, і життя інших, які не бояться влади. З її слів, коли вона бачить сильну героїню, таку як Юлія, то вона її однозначно зацікавлює.
Режисерка відзначила харизму Тимошенко, та порівняла її з Мадонною, Анджеліною Джолі, Олександрою Оказіо-Кортез. 

Мері Лемберт додала, що основою для цією стрічки стане саме цьогорічна виборча президентська кампанія та люди, які підтримують кандидатку. Мері, як режисер, вважає, що повинна бути у ці моменти саме тут, в Україні. 

Про фінансування жінка розповіла, що зараз вони працюють над невеличкою стрічкою, яка й дозволить зібрати необхідну суму задля повноцінного документального кіно. Також, додає, що є доволі велика зацікавленість від дистриб’юторів з США. Але, поки, їх мета – стрічка на 15 хвилин. 

Стало відомо, що зараз зйомками в Україні займається режисер Шон Томпсон.

Чоловік зазначає, що його також вразила харизма Юлії Тимошенко, та додає, що за ці два тижні бачив багато цікавого в Україні, але, з його слів, нічого не зрівняється з враженням від “”залізної леді” з нескінченною енергією”.

За його словами, результат виборів не вплине на зйомки фільму.

Про бажання “знімати Юлю” Ламберт заявила ще в кінці лютого. За її словами, це “особиста мрія вже більше 10 років”.

До слова, Мері Лемберт – американська режисерка, сферою діяльності якої є виробництво музичних кліпів, документальних фільмів і художніх фільмів. Із 1988 по 2011 рік Мері Ламберт номінувалася на 6 різних нагород різних кінофестивалів, і виграла 2 з них.

Comments

.,.,.,.