Гурт Фіолет завітає до Луцька з новими віршами та акустикою

Український гурт Фіолет завітає до міста Луцька з віршами та акустикою. Концерт відбудеться 15 березня в рамках всеукраїнського весняного туру у коворкінгу Passage Interdit – про це повідомляє lutsk-trend за інформацією Інформаційного Агентства «Волинські Новини».

Протягом тривалого часу український Фіолет не подорожував країною із акустичною програмою, в порівнянні з традиційними повноцінними турами, які стали для гурту осінньою традицією. Відтак, цей візит стане для лучан й шанувальників творчості досить радісною подією.

Під час виступу жителі та гості міста зможуть не лише потішити слух улюбленими піснями гурту, а й послухати вірші очільника Фіолету – Сергія Мартинюка, які до цього часу мало хто знав. Вірші фронтмена ввійдуть до поетичної збірки музиканта.

Організатори зазначають, що трек-листи складуть не тільки найвідоміші пісні гурту, а й акустичні сингли з сольних проектів соліста Колоса (Сергія Мартинюка).

Зустріч відбудеться за адресою: вул. Набережна, 42 о 19:00.

Довідка

Музичний гурт Фіолет виник 10 років тому у місті Луцьк. Він був реорганізованим з відомого гурту «В.О.Д.А». Спочатку хлопці створювали музику для вузького кола слухачів та просто «для себе».  Тематика пісень була зокрема сповнена любовної лірики та соціально-патріотичних композицій, які грали під гітару.

Перші репетиції Фіолет провів у приміщені музичної школи №2 міста Луцька. Дебютний виступ гурту відбувся наприкінці зими 2009 року в кафе «Мандри» на дні народження клубного фестивалю «Форпост». Після перших виступів хлопці здобули перших шанувальників й почали поповнювати гурт новими музикантами.

1 жовтня 2009 року Фіолет відіграв перший повноцінний концерт, що тривав 25 хвилин. Саме цей день вважають днем народження гурту. Цікаво, що також в цей день святкують Міжнародний день музики.

Comments

.,.,.,.