Вийшов документальний фільм у пам’ять про журналіста Юрія Яцюка

В день 8 березня, коли всі тішились першим весняним промінням, поблизу Луцька трапилася жахлива ДТП, в якій загинув волинський журналіст Юрій Яцюк. Журналісти телеканалу, на якому працював Юрій, підготували в знак пам’яті про нього документальний фільм, в якому показали моменти з життя чоловіка та спогади про нього близьких людей. Трохи більше про це розповість lutsk-trend з посиланням на Таблоїд Волині та ТРК «Аверс».

Страшна дорожньо-транспортна пригода трапилася після сьомої години вечора: водій 1968 року народження за кермом автомобіля «Volkswagen Golf» збив двох волинян. Журналіста Юрія Яцюка надана допомога від важких травм не врятувала й він загинув на місці. Другим пішоходом, що зазнав травм, виявилася 40-річна лучанка, її відразу доставили до реанімації лікарні міста. Стало відомо, що в той фатальний день вони поверталися з похорону іншого журналіста Романа Флішаровського, який помер за день до цієї трагедії.

Працівники телеканалу «Аверс», на якому працював Юрій Яцюк, підготували та опублікували документальний фільм його пам’яті тривалістю близько 30 хвилин, де всі, хто знав чоловіка, поділилися теплими спогадами про нього.

Фільм розпочинається з випуску передачі телекомпанії «Аверс» – «Все про спорт», який розпочинає Юрій Яцюк. Далі показують Луцький кафедральний собор Святої Трійці, де рідні та близькі мали змогу попрощатися із чоловіком. Виконувач обов’язків Луцького міського голови Григорій Пустовіт ділиться, що смерть Юрія це дуже велика втрата. Також він додає, що це була позитивна, добра, чиста та завжди усміхнена людина, людина з великої букви.

Народний депутат України Ірина Констанкевич теж запам’ятала Юрія як дуже активного, світлого та запального, того, хто ширив навколо себе добрі справи.

Повністю переглянути фільм пам’яті можна тут.

Коментарі