У Луцьку відбудеться «Один день в Парижі»

10 квітня у Луцьку відбудеться ексклюзивний концерт весни – програма «Один день в Парижі» від талановитого українського скрипаля Святослава Кондратіва. Далі про подію та її очільника розповість lutsk-trend з посиланням на Таблоїд Волині.

Святослав Кондратів – скрипаль-віртуоз, музика якого не може не зачарувати. Українські слухачі знають про нього з відео, які чоловік знімає на авторські композиції в різноманітних місцях нашої планети та які за кілька днів набирають близько сотні тисяч переглядів та позитивних коментарів. Маестро зі своїми музичними проектами побував у Китаї, США, Канаді, Центральній Азії та Європі. Першою країною, в якій скрипаль зняв відео стала країна фьордів – Норвегія.

Музикант працює в жанрі pop-violin (популярна скрипка). Відтак, митець компонує у своїх музичних творах різні жанри: джаз, класику, фольк та інші.

Дехто називає Святослава мультиартистом, адже він сам зібрав унікальний оркестр, є його керівником та диригентом. Окрім того, скрипаль пише та створює до нього авторські аранжування. Незвичайний склад колективу робить його зовсім не схожим на інші: там симфонічна група разом із естрадним бендом завдяки етнічним інструментам створює різноманітні колорити. Оркестр Святослава Кондратіва – єдиний в Україні, який створює власні хіти, а не переграє хіти інших.

10 квітня о 18:00 жителі та гості міста зможуть відчути на собі увесь спектр емоцій від романтики та експресії музичних композицій скрипаля-віртуоза. Слухачі зможуть оцінити твори Мірей Матьє, Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Джо Дассена, Патрісії Каас та Zaz у виконанні скрипки та у цікавому поєднанні з чуттєвими та романтичними авторськими композиціями Святослава Кондратіва, на які його надихнув Париж.

Зустріч відбудеться в Палаці культури міста Луцьк.

Comments

.,.,.,.