Віра Брежнєва заявила, що ніколи не була українською співачкою

Віра Брежнєва в інтерв’ю українофобу В’ячеславу Манучарову розповіла, що ніколи не була українською співачкою. Артистка ж народилася в місті Кам’янське Дніпропетровської області. Про це розповідає “РБК – Україна“. Далі пише lutsk-trend

Відтак, В’ячеслав Манучаров є великим шанувальником президента РФ Володимира Путіна. Він, дещо натякнув Вірі Брежнєвій щодо “дивного статусу” в пошуковику “Яндекс”, адже, там вона вказана як українська співачка. Тоді ж артистка й відповіла, що ніколи не була українською співачкою. 

Обгрунтувала жінка це тим, що вона ніколи не брала участі ні в одній “Пісні Року”. Також, вона додала, що Україна її нібито не сприймала і задля того аби бути українською співачкою, з її слів, потрібно мати пісні на українській мові, але їх у артистки не було. 

Віра розповіла, що коли вона потрапила у гурт “ВІА-гра” її перший концерт був у Санкт-Петербурзі. Отож, гастролювала вона по всьому світу та СНД, тому, Україна – не виняток. 

Після пояснення Віри, Манучаров додав, що вважає, що “Яндекс” повинен виправити цю “помилку” , написавши “російська співачка”. Натомість, артистка додала, що можна виправити на просто “співачку”, або “співачку родом з України”.

Відтак, слова зірки викликали цілу хвилю обурення серед її шанувальників. Нагадаємо, що в 2010 році Брежнєва була визнана “найкрасивішою жінкою України”.

До слова, Віра Брежнєва – співачка, акторка та телеведуча, колишня учасниця гурту «ВІА Гра». Найкрасивіша жінка України 2010 року за версією журналу «Viva!».

Батько Віри, працював на Придніпровському хімічному заводі, мати Тамара, закінчила медичне училище, працювала на тому ж заводі. У Віри три сестри: старша Галина й молодші — двійнятка Настя та Віка. Має двох дочок — Софію (2001) і Сару (2009).

Comments

.,.,.,.