Вакарчук висловився про мовний скандал

Святослав Вакарчук висловив думку про те, що українцям пора припинити суперечки щодо того, якою мовою спілкуватися. На думку очільника гурту «Океан Ельзи», наразі є важливіші проблеми, ніж те вибір між обома мовами. Про це він зазначив на прес-конференції у Харкові. Далі про мовний скандал, а також ставлення до нього українського музиканта Святослава Вакарчука, розповість lutsk-trend з посиланням на Politeka.

На прес-конференції у Харкові Вакарчук зазначив, що замість трати часу на ось такі мовні питання, і україномовним, і російськомовним громадянам України необхідно зайнятися питанням розбудови своєї країни. Окрім того, співак підкреслив, що історичні суперечки є цілком нормальними для нації, що протягом тривалого часу розвивалася різними способами, з різними швидкостями та за різних умов.

На думку Святослава Вакарчука, нині українців має об’єднувати лиш одна ціль – єдине бачення майбутнього країни, й суперечки можуть виникнути на шляху до цієї мети.

Окрім того, український музикант викликав обурення у підписників у Twitter через власну думку про отримання Православною церквою України Томосу про автокефалію. На своїй сторінці в соцмережі Вакарчук створив допис про те, що вищезгадана подія є історичною й матиме далекосяжні наслідки для всіх жителів України: як для православних, так і для християн, що сповідують інші релігії, а також для атеїстів. Співак зазначив, що дорога до справжньої незалежності є довгою, проте, ми йдемо нею вперед.

Користувачі соціальної мережі розпочали під дописом бурхливу дискусію, приписуючи до події різних кандидатів у президенти України, а також інші політичні причини.

Нагадаємо, що українська телеведуча Оксана Марченко також висловилася з приводу мовного закону. За її словами, таке нововведення може відрізати громадян України від всього світу.

Comments

.,.,.,.