Лучани матимуть змогу переглянути новий український фільм безкоштовно

У Луцьку 22 березня відбудеться кінопоказ фільму українського виробництва «Герой мого часу».

Організатори кіноперегляду, що відбудеться у приміщенні Молодіжного центру Волині зазначають, що обирали між двома стрічками, проте саме фільм «Герой мого часу» видався їм більш повчальним та вартим показу – повідомляє lutsk-trend з посиланням на Інформаційне агентство ВолиньPost.

Українська стрічка висвітлює історію звичайного хлопця Жорика, який понад усе хотів підкорити столицю. Він марить дорогими крамницями, модними галереями та «європейськими цінностями», проте нині змушений жити поміж кіосків з пивом, засмічених під’їздів та дешевих розважальних парків.

Окрім того, Жорик впевнений, що невидима межа між двома надзвичайно відмінними один від одного світами буде здолана, але пошук «соціального ліфту» є таким ж непростим, як і ремонт ліфту у будинку. Протягом фільму глядачі мають змогу спостерігати, як змінюється головний герой кінокартини, та як заодно змінюються й його ціннісні орієнтації.

Організатори заходу наголошують, що проект «Lutsk night cinema» пропагандує здоровий спосіб життя, тож на кінопоказ заборонено приходити на підпитку та приносити спиртні напої із собою. Зате, під час самого кіноперегляду глядачі матимуть змогу поласувати чаєм, кавою та різноманітними смаколиками.

Захід відбудеться за адресою: вул. Градний узвіз, 5. Показ української стрічки  розпочнеться о 19:00. Вхід – абсолютно безкоштовний. Кінопоказ відбувається в рамках фестивалю «Нове українське кіно», наступний кінопоказ планується на квітень.

Нагадаємо, що в рамках фестивалю «Нове українське кіно» лучани вже мали змогу взяти участь у кіноперегляді стрічки «Година пік», який відбувався за участі місцевої патрульної поліції 14 березня.

Comments

.,.,.,.