Лучани зможуть зустрітися з акторами відомого українського серіалу

Невдовзі у Луцьку відбудеться зустріч з акторами популярного українського серіалу «#Школа», в якій візьме участь і луцька акторка Христина Олексюк – повідомляє lutsk-trend за інформацією ВолиньPost. Фан-зустріч відбудеться 4 квітня 2019 року у розважальному центрі «Промінь».

Разом з іншими акторами «#Школи» до туру містами України вирушає і Христина Олексюк із Луцька. Дівчина зіграла роль подруги однієї з головних героїнь популярного серіалу.

Христина Олексюк – випускниця луцької школи №21 та студентка СНУ імені Лесі Українки. У свої 18 років має кілька авторських пісень, а близько року тому зняла кліп на авторську пісню «Белые ресници».

Дівчину телеканал «1+1» запросив на кастинг після того, як вона опублікувала своє фото на сторінці в Instagram та зібрала 6 тисяч лайків. Загалом із 100 бажаючих кастинг пройшли всього троє осіб: співачка Христина Олексюк з Луцька та блогери Роксолана Скуратко зі Львову та Дмитро Солярчин з Києва.

На своїй сторінці в Instagram лучанка розповіла, що теж їде у фан-тур Україною, а нині тривають репетиції, де царить творча атмосфера. Крім того, молода актриса повідомила, що незабаром проведе розіграш квитків на вищезгадану зустріч. Переможців Христина Олексюк буде обирати серед своїх підписників.

Акторка зазначає, що зараз репетиції знаходяться у самому розпалі, тож з командою вони зустрічаються кожного дня. На зустрічі будуть і співи, і танці – додала по-секрету дівчина.

Під час зустрічі шанувальники серіалу матимуть змогу сфотографуватися з улюбленими зірками, зробити власні фото на фотозоні та переглянути програму від акторів.

Додамо, що «#Школа» – це український серіал виробництва «1+1 продакшн», що розповідає історію сучасної школи, підлітків та їх взаємовідносин. У ЗМІ «#Школа» позиціонується як перший український підлітковий серіал.

Comments

.,.,.,.